FEAR FACTORY - tuvojas industrialā apokalipse

Ar spēcīgu robotisku triecienu 19. jūnijā klubu "Melnā Piektdiena" ārdīs un spārdīs vieni no mūsdienu pasaules industriālā metāla būtiskākajiem smagsvariem - FEAR FACTORY no ASV.

Biļetes iepriekšpārdošanā "Biļešu Paradīze" tirdzniecības vietās un internetā: www.bilesuparadize.lv/events/perf/5314

Pirmo 100 biļešu cena Ls 12.

Astoņu studijas albumu un divdesmit gadu garumā FEAR FACTORY ir bijuši pionieri, kas lielā mērā izveidojuši mūsdienu industriālo metālutādu, kāda tā ir. Vokālists Burton C. Bell kā pirmais no visiem dziedātājiem sāka dziesmu laikā vairākkārt pārslēgties no brutālā vokālā uz tīro, darot to praktiski katras dziesmas ietvaros. Savukārt ģitārists Dino Cazares FEAR FACTORY daiļrades pamatā licis vienotu «mehanizācijas» konceptu, kurš tematiski tiek attīstīts no albuma uz albumu: cilvēki arvien vairāk apaug ar dažādu elektroniku, datoriem, iekārtām, digitālām ierīcēm, tīkliem utt. Mēs kļūstam atkarīgi no šīm lietām, kas drīz jau būs gudrākas par mums pašiem, un sabiedrības mijiedarbība ar tehnoloģijām ir kļuvusi abpusēja.

http://www.youtube.com/watch?v=7RJsRQOneMY

FEAR FACTORY tiek minēta kā viena no grupām, kas kopā ar Ministry un Godflesh palīdzējusi nostabilizēt industriālo metālu kā atsevišķu žanru. Vienlaikus ietekme ir vēl lielāka — viņi ir pionieri arī remiksu albumu un EP padarīšanā par atsevišķu mākslas veidu, sākot jau ar 1993. gada "Fear Is the Mindkiller" ierakstu, kurā bija remiksētas debijas albuma "Soul of a New Machine" dziesmas. Kopš tā laika FEAR FACTORY izlaidusi pa remiksu ierakstam gandrīz pēc katra albuma.

http://www.youtube.com/watch?v=4Plcbw8KfKQ

Brigāde arī neguļ uz lauriem — katru gadu grupa koncertē, un šajā turnejā prezentēs jauno albumu "The Industrialist". Ja iepriekšējā koncertā Arēnā Rīga Fear Factory spēlēja dziesmas no tobrīd iznākušā ieraksta "Mechanize', tad šoreiz uzsvars būs vienlīdz uz "The Industrialist" gabaliem, kā arī protams, vecajiem hitiem — "Resurrection", "Shock", "Edgecrusher", "Replica", "Self Bias Resistor" un citiem.

http://www.youtube.com/watch?v=_dxWmJssXH4

www.melnapiektdiena.lv | www.fearfactory.com

Komentāri: