FRAILTY – iecementēti vācu smagās mūzikas izlasē

Jā...Pašmāju grupas FRAILTY dziesma „Underwater” iekļauta vācu smagās mūzikas izlasē „Eastern Doomination” (attēlā- vāciņš) .Informāciju sagatavoja: Jans Jansons grupas FRAILTY menedžeris.

FRAILTY turpina darbu pie otrā studijas albuma, bet jau tagad viena no jaunā albuma dziesmām iekļauta vācu smagās mūzikas izlasē, kuru veido vācu žurnāla „Doom Metal Front” izdevēji. Kopā ar žurnālu lasītāji saņem arī mūzikas izlases. Šajā - iekļautas dažādu Eiropas valstu grupu dziesmas.

Paši FRAILTY mūziķi atzīst, ka piedāvājums iekļaut viņu dziesmu izlasē ir bijis patīkams pārsteigums un viņi jūtas pagodināti, ka var pārstāvēt Latvijas smagās mūzikas kopienu ārzemēs.

Savukārt, „Doom Metal Front” veidotāji bilst, ka izlase jau lejupielādēta vairāk nekā 1500 reizes. Izdevums un izlase pieejama lejupielādei bez maksas „Doom Metal Front” interneta vietnē: http://doommetalfront....

Grupas otrais albums ir tapšanas stadijā un šobrīd turpinās studijas darbi albuma producenta Ginta Lundberga uzraudzībā, kurš iepriekš sadarbojies ar tādiem māksliniekiem kā SKYFORGER, Vic Anselmo, PRETERNATURAL, OBTEST.

Grupa sola, ka jaunā albuma skanējums būs tikpat smagnējs un melanholisks, kā debijas albums „Lost Lifeless Lights”.

Tapis arī mazais videorullītis no pirmās šī procesa daļas - ieskats bungu rakstīšanā, ar ko bungu meistars Lauris tika galā ļoti veiksmīgi: garāka versija
http://www.youtube.com...

Bungu ieraksts pašnāvnieciskajai himnai - "Doomed Halls Of Damnation"
http://www.youtube.com...

Par albuma tapšanas gaitu grupa savus klausītājus informēs savās sociālajās vietnēs internetā - http://www.draugiem.lv... un www.frailty.lv .

http://www.youtube.com...

Komentāri:

  • Karametālists (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    HAIL - gaidām ko klausāmu!

  • ZODIAX (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    AIziet! Gaidu jauno albūmU!!!!!!