FRAILTY: traģiskais “Melpomene” albums fatāli nāk

FRAILY komanda padarbojusies un ir gatava traģiski mums parādīt savu traģisko otro lielo albumu. Preses relīze...

Tātad...

Pašmāju doom / death metal grupa “Frailty” piesaka otro albumu, kas nosaukts sengrieķu traģēdijas mūzas vārdā un klajā nāks šī gada februāra vidū.

Albums ierakstīts aizgājušā gada novembrī / decembrī, skaņu inženiera Ginta Lundberga uzraudzībā, skanējuma efektus aranžējis un papildinājis Jānis Krivāns.


Runājot par albuma saturu un tapšanu grupas ģitārists Edmunda Vizla stāsta: “Esam nogājuši vēl vienu lielu ceļa posmu mūsu attīstībā un izmantojam arvien jaunas metodes skanējuma uzlabošanai, ko arī klausītāji varēs dzirdēt un vērtēt paši. Varbūt, uz pasaules fona tas nav nekas pārlieku īpašs, bet mūsu reģiona mērogā skatoties, es uz mūsu jauno relīzi skatos daudz cerīgāk, nekā uz iepriekšējām. ”Melpomenē” ir daudz melodiju, daudz noskaņu, tempu maiņas, nav vienveidības un ieciklēšanās. Katra dziesma ir savs individuāls stāsts, kuras kopā apvienojas albumā, kas veltīts traģēdijas mūzai un tās neredzamajai klātbūtnei visā, ko mēs darām mūzikā.”  


Albumā iekļautas 9 dziesmas, kopējais garums 70 minūtes.

Metālistiem neraksturīgo albuma noformējumu radījusi māksliniece Renāte Miļūne.


Šobrīd „Frailty” aktīvi gatavojas albuma prezentācijas koncertu sērijai, kā arī gatavo citus patīkamus pārsteigumus gan pašmāju, gan arī aizrobežu smagās mūzikas un, it īpaši, doom metal faniem.

Neofociāli zināms - FRAILTY koncerts risināsies 3. martā "Melnās Piektdienas" klubā. Par pasākumu vēl runāsim...


Ir neliels prezentācijas video:

http://www.youtube.com/watch?v=5lv1bGpGfz8


Sekojiet informācijai:

http://www.facebook.com/FrailtyMetalOfficial

http://www.myspace.com/frailtymetal

http://www.draugiem.lv/frailty  

http://www.youtube.com/user/FrailtyMetalOfficial

Komentāri: