Frailty ziņas: smaga koncertdarbība Latvijā un ārpusē

Grupas mūziķi atsūtījuši vēstījumu, te izriet- komandai zem kājām ir smagi ceļi skatuves virzienos gan Latvijā, gan Lietuvā, gan Dzirnavu ielā, gan "Melnajā Piektdienā", gan Maskavā... Tālāk stāsta viņi paši:)

Sveiki!
dažas lietas no mums-Jums. Protams, nav nekāds brīnums, ka arī mēs esam nogruzījušies, par sociālās vides ietekmi uz grupu un ikdienu, bailēs zaudēt darbu vai mājas, nogurums, stress, vājprāts un absurds... bet tas neattur mūs no pienākuma apmeklēt mēģus un turpināt radīt mūziku, liels procents, ka negācijas no ikdienas un sociālās vides, nogulsnējas jaunā albuma dziesmās... gals tuvojas, un mēs turpināsim savu ērkšķaino un dubļaino ceļu uz priekšu un augšu, sludinot pasaules beigas, vājprātu, tumsu un Pastaro Dienu un lai visa pasaule norīb, notrīc un apraudas.

LIVE:

14.novembris, Novembers Frost, Mulen Ružas, Viļņa, Lietuva
Frailty spēlēs atjaunotajā "Mulen Ružas" klubā,
kur savu laiku atpakaļ, sākās Frailty izaugsme,
iesildot itāļu grupu Novembre un Edmunda dzimšanas dienas svinēšana.
šoreiz bez Novembres, ar vietējo atbalstu.
sekojiet updeitiem myspace.com/frailtymetal vai draugiem.lv mūzikas sadaļā.

====
30.novembris / Novembra Liktenis, Rīga, Dzirnavu iela 9, Galerija "Slazds"
Frailty spēlēs mākslas izstades atklāšanā

“Tumšās mākslas” laboratoriju novembra beigās atver galerija “Slazds” ar šajā žanrā strādājošo mākslinieku priekšnesumu. Latvijas mākslas galerijās šis virziens ir pārstāvēts ar atsevišķiem darbiem; taču vienuviet izstāde Latvijā tiek rīkota pirmo reizi.

“Tumšā māksla” ir 20.gs. produkts. Dažkārt to dēvē par “gotisko”, “metafizisko”, vai “nemiera mākslu”; tā ir ļoti tehniska no formālā, bet intraverta – no garīgā, vai intelektuālā viedokļa lūkojoties. Vai tā ir subkultūra, citiem vārdiem – mazākuma, garīgo meklētāju, vai vienkārši – šizofrēniķu pašizpausme? Nē – modernās skaidrojošās vārdnīcas teiks, ka “Tumšā māksla” (Dark art) ir meinstrīms, jeb galvenais virziens visās vizuālās mākslās. Tas nozīmē, ka „Tumšās mākslas” elementus atrodam kino, reklāmā, kolāžās un dizainā.

“Tumšās mākslas” laboratoriju novembra beigās atver galerija “Slazds” ar šajā žanrā strādājošo mākslinieku priekšnesumu. Latvijas mākslas galerijās šis virziens ir pārstāvēts ar atsevišķiem darbiem; taču vienuviet izstāde Latvijā tiek rīkota pirmo reizi.

Oktobra-Novembra mēneši baltu un indoeiropiešu tradīcijā ir veļu laiks, proti, laiks, kad atceras mirušos, tas ir laiks introspekcijai, citiem vārdiem – reize, kad jālūkojas vairāk sevī, nevis tajā, kas visapkārt. Galerija „Slazds” Jums piedāvā šādu iespēju.

Izstādes atlāšana 30.11.2009. plkst. 18:00

FRAILTY spēlēs plkst: 20:00 un kā ierasts, neparastiem pasākumiem, neparasts ietērps un saturs.

vietas izstāžu zālē pamaz, rezervē savu klātbūtni apmaiņā pret ielūgumu 2ls vērtībā [email protected] vai uzjautā ielūgumu Randoms mūzikas veikalā. (2lvl - segs aparatūras izmaksas, jo ieeja izstādē ir bezmaxas, UWAGA: vietas tur patiešām pamaz un kopā būs tikai kādi 30 ielūgumi, be fast or be dead)

info: http://www.makslasgale...

====
10.decembris, Rīga, klubs Melnā Piektdiena,
Ceturtdiena, Frailty pēdējais koncerts Latvijā šogad un pat ļoti iespējams, ka nākamais Lv koncerts nebūs tik drīz.
(tas nav apzināts mārketinga trix, tā ir absolute taisnība)


Frailty uzstāšanās divās daļās - "Lost Lifeless Lights", Ep pirmajā daļā un jaunās dziesmas no topošā albuma - otrajā daļā.
(Uzreiz piesaku - uzmeklējiet Frailty oriģinālos ierakstus - Promo 2007, "Antithesis I" suvenīr disku" , "LLL" vai Ep - ar vienu no tiem - ieeja būs mazāka) trīs grupas, divi dji un 4as stundas dzīvas mūzikas. iespējams, provēsim uzfilmēt koncertierakstu, būsim pateicīgi, ja sev līdzi paķersiet draugus un draudzenes, (nesolu, bet mēģināsim uztaisīt friendly entrance listy) sekojiet info.

====
12.decembris, Maskava, Krievijas Federācija, klubs XO,
Frailty iesildīs Skepticism, ar ko arī šis gads būs beigts.

support your funeral:
Vācam naudu ekipējumam, jaunajam albumam un ceļam, un menedžera bērēm -
attiecīgi - noliktavas tīrīšana turpinās - "LLL" (Latvijas digi paka, Pasaules versijas cd, cd+dvd, krekli un somas - pa killer cenām )
ja tev liekas, ka vajag palīdzēt mums ar mazu finansiālu donorēšanu apmaiņā pret kādu no uzskaitītajiem prod, dod ziņu uz:
[email protected]

====
FRAILTY/ doomed country metal band: www.myspace.com/frailt...

Komentāri: