Graužot ledu un spītējot vispārējai nevarēšanai — jaunā smagās mūzikas stacija top!

Liekot lietā Darkthrone cienīgu attieksmi (proti, Fuck Off and Die!), ilgi gaidītajai smagās mūzikas stacijai, šķiet, tomēr būs izdevies dzimt!

Šodien preses konferencē, kas atbilstīgi notika Randomā, radiostacijas Heavy Balt veidotāji apliecināja — visas problēmas ir pārvaramas, ja vien grib. Jo patiesi, vēl necik sen radošā komanda ziņoja — finansiālās problēmas ar licenču iegūšanu bija apturējušas radio izveidi, bet smago tanku divīzijai uz šo brīdi jau ir izdevies izlauzties no pazemes tumsas un dārdēt uz priekšu.

Runājot piezemētākos vārdos — jaunā smagās mūzikas stacija iesākumā raidīšot testa režīmā internetā http://zone.id.lv, bet vēlāk mēģināšot atrast resursus ētera apraides atļaujas iegūšanai no NRTVP.

«Alternatīvās mūzikas entuziasti vēlas lauzt stereotipus par šī mūzikas žanra zemo popularitāti!» radiostacijas atklāšanā sacīja tās pārstāve Gunta Bondare.

Solīts, ka radio ēterā būs dzirdami Latvijas jaunie alternatīvās mūzikas mākslinieki un grupas, kurām ir visai minimālas iespējas sevi popularizēt. Un te nu jāpiekrīt par visiem 666%!

Vēl vairāk! Radiostacijas pārstāvji radio komandai aicina pievienoties arī citus šīs mūzikas cienītājus un izmēģināt spēkus, kļūstot par ētera personībām.

Kā jau pieklājas šādiem tumsas zonas darboņiem, jaunā radio darbību iecerēts sākt šī gada 1. oktobrī ar atklāšanas koncertu Melnajā Piektdienā. Jau nākamajā dienā — 2. oktobrī par godu radio stacijas atklāšanai paredzēts koncerts jaunatvērtā kluba "Corsairs" telpās, Bruņinieku ielā 73.

Ja šis modelis ar koncertu organizēšanu kā blakusproduktu būs dzīvotspējīgs, tad varēsim uzskatīt, ka radošajai komandai būs izdevies atrast neparastu līdzsvaru — zaudējumus no radiostacijas darbināšanas segs ieņēmumi no koncertu rīkošanas. Tā ir pietiekami saprātīga doma, ka rodas jautājums — interesanti, kāpēc neviens cits to nebija izmēģinājis?

Šo rakstu uzrakstīja mūsu topošais cīņu biedrs Dethecrator - http://karametals.lv/p...

Komentāri:

 • Church Burner 665 + 1 (Church_Burner) @ 24.12.2011 - 03.33

  Nu tur nav ko piebilst - jāiet uz pasākumiem.

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Kaut nu pietiktu spēka - konkurencē un vispārējā apātijā... ;)

 • kretīns (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Ieņēmumi no koncertiem? lol

 • Bleķis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Lai jau sokās. Ja radio 100% nespēlēs tikai metālu, bet vēl veidos miksli ar dažādiem alternatīvās mūzikas žanriem - nez vai teiksim mani šī radiostacija piesaistīs. Vienmēr esmu skaudīgi čolējis uz ārvalstu radio, kur ir pietiekoši plašs radio sortiments, kas spēlē tikai konkrētā stila mūziku.
  Priekš nepieradinātās mūzikas jau ir NABA, ļoti sen neesmu to slēdzis klausīties, tādēļ nezinu kā tagad tur tās lietas notiek.
  Uz ienākumiem no koncertiem gan es īpašas cerības neliktu. Sākumā gan jau noteikti būs mīnusi, tālab cerams ka ir pietiekošs kapitāls, lai tie mīnusi jau sākumā nenoraktu radio. Sadarbība ar leibliem ar būs?

 • tw (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  ieņēmumi no koncertiem?? tiešām, LOL.

 • Metāls (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Nu ja izdosies šī ideja, tad iespējams šis būs pirmais radio, ko es klausīšos, vienīgi tā alternatīvā mūzika tā īsti pēc metāla neož...