GRONDH: albums nav ierakstīts ideoloģijas dēļ

(raksta Dethecrator ) Ideoloģijas dēļ studija izčakarē Grondh debijas albuma ierakstu "Šīs nedēļas nogalē bija plānots sākt darbu pie grupas Grondh debijas albuma. Pēkšņi, šodien no rīta studijas īpašnieks, Māris Brensons teica, ka nevar strādāt ar grupu ideoloģisku iemeslu dēļ, tāpēc albuma ieraksts tiek atlikts uz pašlaik nezināmu laiku.”

Tāds fakts pagājušajā svētdienā parādījās portālā truemetal.lv. Minētā studija ir “Sound Park”.

“Mēs, protams, jūtamies apčakarēti tādā mērā, ka bija sarunāts — bet te pēkšņi šitā te. Godīgi sakot, nekā vairāk, kā tas, ko Bušs truemetālā iepostēja, nemaz nav. Sīkākus iemeslus paši nezinām un arī nevēlamies ņemties ar to noskaidrošanu,” karametālam.lv pastāstīja GRONDH ģitārists Hellgar. Kristietība vispār neesot tikusi pieminēta kā uzmetiena motīvs.

“Nu neko darīt — meklējam citus, labākus variantus, kur un kā nedārgi ierakstīties,» viņš piebilda, sakot, ka tur pat neesot nekas vairāk, ko stāstīt. Studijas nodevība esot nākusi tās pašas dienas rītā, kad jau vajadzējis sākt darbu.

Studijas pastrādātā cūcība nāk tieši nelaikā: vispārējās krīzes un grūti “paceļamo” izmaksu dēļ pēdējo pāris gadu laikā Latvijā ir iznākuši tikai nedaudzi kvalitatīvi smagās pagrīdes albumi. Tāpēc jācer, ka Grondh izdosies atrast jēdzīgu studiju, kurā nestrādā tādi cilvēki, kam (foruma komentētāju vārdiem runājot) “galīgi dirsā krusti sasprausti“: “Bet tas, ka Grondh nedzied par rozā balōniem un meiteņu dibeniem, tak bija sen skaidrs!“

Pēc pamatīgas domāšanas Māris Brensons no sevis izspieda šādu teikumu: "Labāk būs, ja neizjaukšu Grondh ieceres un info par šo "konfliktu" paturēšu pie sevis."
===
Tiktāl raksta autors...
Komentē karametals.lv – rakstā pagaidām atspoguļots vienas puses viedoklis. Taču drīzā nākotnē cerības dabūt arī otrās puses domas par notikumu. Kuru nekavēsimies atspoguļot šajās slejās. Kopumā domās esam: davai – noslēdzam mieru un sākam ierakstīt albumu, jo GRONDH komanda tādu jau pelnījusi. Otrkārt, mūsējo ir maz – gan trakmetāla veicēji, gan karsēji. Un tamdēļ neredzas nekāds pamats taisīt kārtējo "vētru ūdens glāzē" vai ar lielgabalu skaldīt matus pa trim septiņās rindās (ja vien tas nav kāds kārtējais aizmaskēts mārketinga triks)...

Komandas vietne: http://www.myspace.com...

Komentāri: