GRONDH: vētrains paziņojums gaidāmā sakarā...

Nupatās arī līdz karametals.lv saitei nonācis paziņojums no Rīgas blekmetāla komandas. Jau runāts - briest albums. Un - kas vēl briest? Publicējam paziņojumu pilnā versijā...

Tātad...
" Balstoties uz pēdējo mēnešu notikumiem, apkārt klīstošajām baumām un publiskajā interneta vidē paustajām negācijām varam vien izteikt nožēlu ka nākas ķerties pie šādiem paziņojumiem. Diemžēl nav citas iespējas kā kliedēt apkārt klīstošās valodas un viest skaidrību visā šajā nepatīkamajā situācijā.

Ir taisnība, ka abi Grondh ģitāristi uz neilgu laiku dodas prom mācībās uz ārzemēm, bet pamest Latviju neviens netaisās un mūziķi vēlas turpināt savu darbību tepat Latvijā, agrāk vai vēlāk.

Tapēc tieši šobrīd noris spraigs darbs ierakstu studijā ar topošo Grondh debijas albumu. Skumji ka viss ir tā ievilcies, bet pēdējie pāris gadi grupai ir bijuši smagi. Tapēc tagad, ar gandarījumu, varam iepriecināt klausītājus ar to, ka darbs pie albūma beidzot virzās uz priekšu un, ja nenotiks nekādas zīmīgas aizķeršanās, tas varētu nonākt līdz klausītāju ausīm jau šā gada beigu pusē.

Diemžēl, savstarpēju domstarpību dēļ, attiecībā uz grupas nākotni, ir šķīrušies ceļi ar mūsu vokālistu Throner. Jāpiebilst arī tas, ka tiesības uz grupas nosaukumu nenonāk viņa rīcībā, jo viņš nav nedz nosaukuma vai logotipa, nedz nevienas dziesmas vai lirikas autors. Savukārt uz albuma ierakstu ir pieaicināts sesijas vokālists, kura vārdu gan līdz albuma izdošanai paturēsim noslēpumā.

Grupas vārdā novēlam Throner veiksmi turpmākajā darbībā un ceram uz jūsu izpratni un atbalstu!

Ar cieņu, Grondh"

http://www.myspace.com...

Komentāri:

 • Puscifers (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Trūmetālā runā, ka sesijas vokālists varētu būt Fauns. Cerēsim nu, ka šādā vai tādā sastāvā albums līdz ziemai būs gatavs!

 • Anonīmais Šakālis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  A pie kā paliks Grondh mikrofona statīvs?! :D Tā jau ir puse no šīs grupas tēla!

 • Helvijs Fleiss (Throner) @ 24.12.2011 - 03.33

  ...grupas nosaukums pieder Linardam Urbanam...kursh atdeva tiesiibas uz nosaukumu man(taatad man) :D

 • glens bentons (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Jāsaka, ka tas viss te lasāmais ir absolūti smieklīgi. Grupa nav izdevusi nevienu albumu, nav pat fucking demo! Nav nekā ko paklausīties reāli!!! Bet savukārt tā saucamie dalībnieki te ņemas kā pa labākajām norvēģu black metal tradīcijām, dalot nenomedīto lāča ādu. To lācīti, kurš vēl skraida pa mežu. Dalībnieki strīdās kurš tagad ņems statīvus, kuram piederēs nosaukums un kurš varēs izmantos grupas logo. Vai tas nav kāds marazms un bērnu spēles?! Tāds lieldirsējs kā tas Grondh vokālists būtu labāk paklusējis un pārdomājis kautko pie sevis. Varbūt vaina jāpameklē sevī? Izdara labāk kautko reālu dzīvē nevis spamo apkārt kā sazin kāds apvainojies bleka ķēniņš.

 • Helvijs Fleiss (Throner) @ 24.12.2011 - 03.33

  njaaa...es tevi satiktu un labpraat iespertu pa pakalu :)

 • tw (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  klaunāde ir viss šis pasākums.

 • goatcore (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  rakstīt albumus nav trve. rakstīt demo ir pozerisms. tai vietā labāk sadedzināt kādu baznīcu Latgales mežos un grupa jau būs trve cvlt pat bez vokālista un abiem ģitāristiem. īstenībā basistu un bunģieri arī nevajag, pietiks ar nosaukumu.

 • Helvijs Fleiss (Throner) @ 24.12.2011 - 03.33

  :D