"High Voltage Festival 2010": mātēm un tēviem

Patiešām, par šo gaidāmo notikumu pavēstiet saviem senčiem. Tur nokļūt - ir vērts visiem, kas sajēdz rokmūzikas lietas. Viss risinās Londonā 24. un 25. jūlijā, kas 2010. gada vasarā būs.

Kas par senioru bandām tur viesosies!? Visi rindā - Emerson Lake & Palmer, Marillion, Marillion, Pendragon, Steve Hackett, Argent, Focus, Uriah Heap, Touchstone, Martin Turner's Wishbone Ash, The Reasoning, Asia, Foreigner, ZZ Top, Clutch un Black Label Society.

Turklāt dažas komandas te veiks speciāli šim pasākumam darinātus šovus. Tā, piemēram, slaveno mūziķu kopa Asia spēlēs no zvana līdz zvanam savu pirmo albumu. Focus dragās leģendāro "At the Rainbow 1973" setu. Argent savāksies savā pirmatnējā "zelta" sastāvā, pirmo reizi kopš 1975. gada. Leģendārajiem Emerson Lake and Palmer - šis esot tā kā pēdējais koncerts visā karjerā (šo rindu autors te smagi cer kļūdīties...). Un šis nav vēl pilnīgs gaidāmā festivāla - kurš arīdzan ar šādu nosaukumu ir pirmo gadu - mūziķu saraksts. Paies Jaunais Gads, un jaunumi šajā sakarībā vēl piepulcēsies. Pusmūžniekiem taču arīdzan pa reizei "tvaiks ir jānolaiž"...

http://www.highvoltage...

Komentāri: