HUSKVARN – jaunie gabali tiks atskaldīti Cēsīs

HUSKVARN atgriežas ar skaļiem un smagiem motorzāģu rēcieniem! Mēs jums piedāvājam noklausīties divas jaunas kompozīcijas no pagaidām vēl vārdā nenosauktas jaunās slīpripas. Kā arī - pirmais "dzīvais" uznāciens šogad!

Viss notiks jau 11. februārī Cēsu "Fonoklubā". Tur šajā piektdienā briest pamatīgs grautiņš - plkst. 22:00 pašmāju thrash pionieri prezentēs abas jaunas dziesmas!

Vēl pavisam svaigā atmiņā ir rudenī dzirdētais HUSKVARN sniegums klubā "Nabaklab", bet grupa jau sagatavojusi mums jaunus pārsteigumus. Kā apgalvo grupas līderis URBIX: "Visas ar sastāva izmaiņām saistītās grūtības ir pārvarētas un beidzot ir laiks kaut ko ierakstīt!"

Un tātad! Thrash metal zāģinieki janvārī pabija KS studijā, lai ierakstītu divus jaunas karadziesmas, kuras KARAMETĀLS tagad palīdz prezentēt plašākai publikai. Klausamies!

SERIAL LOVER

GO AND DIE

Tie, kuri seko hušu gaitām, noteikti būs īpaši priecīgi par šo ziņu, jo pēdējie muzikālie jaunumi, kas dzirdēti no grupas puses bija albums "Sadistika", kas tika laists klajā tālajā 2006. gada maijā. Ar jauniem ierakstiem īpaši netikām lutināti... Lai gan – koncerti risinās laiku pa laikam visā Latvijā un daudzos festivālos. Un tagad arī pirmais koncerts 2011. gadā - Cēsīs!

Kamdēļ Cēsīs un Fonoklubā? Tamdēļ – ka "sen neesam tur bijuši". Tā vēstīts īsajā domu versijā viņu mūzikas vietnē internetā. Protams, netiks aizmirsts arī par vecajiem labajiem gabaliem!

Turpat uzstāsies arī nupat septiņu gadu jubileju nosvinējusī thrash metal apvienība COLLIDE ar veco vokilleru Sandi Korpsu pie mikrofona (viņš ir atpakaļ no Kanādas!), kā arī ENEMA EXPRESS. Ieejas maksa 2 lati.
Vairāk par šo tēmu... http://www.fonoklubs.l...

HUSKVARN vietne: http://draugiem.lv/hus...

Video - no senākām atcerēm...

Komentāri:

 • R (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Baigi labs!!!

 • JK (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Tikai kāpēc angliski?!

 • Sidlavs (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Urbix, ej atpakaļ uz studiju pārdziedāt latviski! Citādi jau labi.

 • Tvnets (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Acīmredzot vēlas iekarot Kualalumpuras tirgu.

 • Inde (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Nu huseiniem jau sen vajadzēja ar godu mest mieru.

 • evea (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  inde - stulbais trollis :)