Immolation prezentē savu lolojumu: "Majesty and Decay".

Patīkama ziņa amerikāņu brutal death cienītājiem. Par savu eksistenci ar smagiem jaunumiem mums ir atgādinājusi tāda trakmetāla banda, kā Immolation. Pēc 3 gadu darba banda drīzumā (šodien - 5. martā) laiž klajā savu jauno spēka disku - "Majesty And Decay".

Neparasts fakts, ka banda savu jauno albumu piedāvā ikvienam bez maksas noklausīties šeit: http://www.metalkult.c...

Paši savu jauno plati vērtē: "Mūsu jaunierakstītais materiāls ir vēl vardarbīgāks par jebkuru iepriekš ierakstītajiem. Jauni, ātri un tehniski solo, kas mums ļauj skanēt vēl ātrāk un drūmāk, ļaujot mums sasniegt jaunas virsotnes."

Dziesmu saraksts:

"Intro " – 01:19
"The Purge" – 03:18
"A Token of Malice" – 02:41
"Majesty and Decay" – 04:29
"Divine Code" – 04:04
"In Human Form" – 4:00
"A Glorious Epoch" – 04:37
"Interlude" – 02:04
"A Thunderous Consequence" – 03:58
"The Rapture of Ghosts" – 05:19
"Power and Shame" – 03:44
"The Comfort of Cowards" – 05:52

Tiem, kas nav lietas kursā - Immolation ir pasaules ekstrēmās mūzikas kulta klasiķi death metal žanrā. Banda nāk no Yonkers pilsētas Ņujorkas štatā, kur 1986. gadā, tobrīd ar nosaukumu Rigor Mortis, savus pirmos centienus radīt ko nebijušu un paliekošu kopā uzsāka Andrew Sakowicz un Dave Wilkinson. Gadu gaitā, protams, bandas sastāvs vairākkārt mainījies un papildinājies. Pēc pāris gadiem izdotie demo ieraksti iedvesmoja Roadrunner Records noslēgt līgumu ar jaunajiem censoņiem, un šīs sadarbības rezultātā iznākušais Dawn of Possesion tiek uzskatīts par vienu no labākajiem debijas albumiem, kas nācis šajā grēcīgajā pasaulē. Un tas bija tikai sākums! Savas teju gadsimta ceturksni ilgās darbības laikā viņi radījuši brutālākās skaņas, ko cilvēka ausis dzirdējušas un prāts spējis aptvert, laužot visus un ikvienu priekšstatu par to, kādam jābūt death metālam.

Ieskatam bandas daiļradē - gabals no viņu iepriekšējā albuma - Shadows in the Light.

Atgādinām, ka Immolation pirms 2 gadiem ir viesojusies arī Latvijā, kur priecēja fanu ausis ar profesionāliem motorzāģu grāvieniem.

Bandas oficiālā vietne: http://www.myspace.com...

Komentāri: