Immortal "All Shall Fall" - ir pamanīts

Norvēģu slavenākās "black metal" grupas Immortal jaunais albums "All Shall Fall" pirmajās pārdošanas nedēļās ir ieņēmis vietas vairāku Eiropas valstu albumu topos. Pārdošanā ir "Blashyrkh Limited Edition Bag" albuma formāts, kas ir "deluxe" versija šim albumam. Arīdzan tiek sprausti plāni par koncertiem 2010. gada sākumā.

Tātad, "All Shall Fall" tika klajā laists 25. septembrī Eiropā un 6. oktobrī ASV, un tas ir vienības devītais riņķis kopš 1991. gada (kad klajā tika laists pirmais albums "Mini"). "All Shall Fall" pirmajās nedēļās pēc klajā laišanas ieņēma sekojošās vietas vairāku valstu albumu popularitātes sarakstos - nr.33 vietu Vācijā; nr.20 vietu Somijā, nr.21 vietu pašmājās Norvēģijā. Disku ierakstījuši Immoral mūziķi 'Grieghallen' and 'Abyss' skaņu ierakstu studijās Norvēģijā un Zviedrijā.

Līdzās "All Shall Fall" standarta versijai tas pieejams arī "Blashyrkh Limited Edition Bag" formāts, kas sevī ietilpina "All Shall Fall" digi-pak versiju, t-kreklu ar logo, abpusēju plakātu, kā arī speciāli plastikāta somu- kur to visu salikt. Šo visu gan var sadabūt tikai caur šo saiti: http://store.nuclearbl....

"All Shall Fall" ir saveidots arī vēl sekojošās versijās:

* Standard jewelcase CD
* Limited-edition digipack
* Limited-edition 180g vinyl
* Limited-edition picture disc
* Limited-edition box, tikai caur Nuclear Blast i-veikalu.

Turklāt pēdējās "versijas" albums ieveidots īstā metāla apvalkā, un kopā tāds pārdošanai izlikts tikai 1000 eksemplāros.

"All Shall Fall" albuma mūzika ir zem nosaukumiem...:

01. All Shall Fall
02. The Rise Of Darkness
03. Hordes To War
04. Norden On Fire
05. Arctic Swarm
06. Mount North
07. Unearthly Kingdom

Immortal websaites ir:

* http://www.immortaloff...
* http://www.facebook.co...
* http://www.myspace.com...

Sagatavoja Raitis Sametis, "karametāls"

Komentāri:

  • saxon (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Ir