IMMORTAL: tagad arī "The Seventh Date Of Blashyrkh" dvd un...

Slavenie norvēģu blekmetālisti jau šai vasarā tautās atrādīs koncert-dvd ar virsrakstā minēto nosaukumu. Ir arī pirmās detaļas par jauno disku, kaut kad...

Viss ' dvd' top zem "Nuclear Blast" leibla, un tajā būs ievērtējams vienības uznāciens "Wacken Open Air 2007" festivālā. Vēl jāpiebilst, IMMORTAL gaidāmi arī 2010. gada "Wacken Open Air" forumā (www.wacken.com).

Dažs fragments no gaidāmā lieldarba jau šajā saitē:

IMMORTAL veica arī kādu demaršu. Norvēģijā, līdzīgi kā ASV "Grammy" un pašmājās "Mūzikas Ierakstu Gada Balva", notiek gadskārtējais “Spellemann”, kur ik gadus tiek veikti kopsavilkumi par padarīto tās valsts ierakstu frontē. IMMORTAL ar hronoloģiski pēdējo disku "All Shall Fall" reizē ar CODE, ÅRABROT un THE CUMSHOTS bandām ietrāpījies nominantos par labāko metālmūzikas ierakstiem. Paši mūziķi - uzzinājuši par tādu godu - atteicās... "IMMORTAL saka: nav nominācijas no mūsu puses..." (finālā 25. janvārī tādējādi uzvarēja THE CUMSHOTS, nez kā būtu bijis - ja nebūtu šāds atteikums? - R.S.).

---
Bet intervijā saitei About.com IMMORTAL menedžeris Demonaz pavēstīja - jau notiek darbs pie jaunā albuma. Gatavi jau trīs skaņdarbi, bet apmēram uz augusta vidu varētu būt paveikti ieraksti apmēram pus albumam. "Mēs strādāsim visu gadu, bet darba beigas šim neredzu", saka Demonaz's. Un arī: "jaunais disks atšķirsies no "All Shall Fall". Visas dziesmas sastādīs vienu veselumu. Mums katrs albums atšķiras cits no cita, bet gaidāmajā mēs neievedīsim parāk daudz jaunumus. Revolūciju netaisīsim."

Vietne: http://www.immortaloff...

Komentāri: