Industrial leģenda BRIGHTER DEATH NOW Rīgā

Jau šo piektdien, 2.jūlijā ekskluzīvā koncertā Rīgā viesosies viens no Eiropas ekstrēmās mūzikas tēviem – Roger Karmanik jeb skatuves vārdā BRIGHTER DEATH NOW no Zviedrijas.
Viņš ir arī viena no ietekmīgākajiem Eiropas neatkarīgās mūzikas leibliem – COLD MEAT INDUSTRY dibinātājs un vadītājs.

Piektdien, 2.Jūlijā 2010 # 20:00

Cold Meat Industry un Sturm piedāvā

industriālās mūzikas leģendu

BRIGHTER DEATH NOW [Swe]

DARKRAD [Ru]

PSIHODEZINFEKCIJA & RĒGS (show)

Komendanti:

JanaDark [Ru]
SKD
Svetlana

Adrese: Balasta dambis 3 - Bumbu patvertne zem Preses nama, Rīga.
Ieeja: no 20:00, tikai 5Ls

No smagnēja ambient līdz power electronics, BRIGHTER DEATH NOW neapšaubāmi ir viena no vistumšākajām ikonām post-industriālajā un laikmetīgajā mūzikā kopumā. Roger Karmanik ir šaušalu uzdzenošu frekvenču ģenerēšanas un komponēšanas meistars, kas strikti pieturās pie vecās skolas industrial un pagrīdes elektronikas tehnikām skaņradē, un panciski nihilistiskās pieejas skatuviskajam tēlam.

BRIGHTER DEATH NOW mūzikai, šķiet, visatbilstošākais raksturojums ir death industrial. Tā satur smagas un ļoti zemas atmosfēriskās vibrācijas, papildinātas ar ellīgu analogo sintezatoru kaukoņu, apdullinošu sistemātisku nekro-pulsu, tematiskiem sampliem, industriālām graboņām, klaudzieniem un žvadzoņām, ko pāršalc modulēts baltais troksnis un provokatīvas klaigas.

Otrs vakara viesis ir maskaviete JanaDark , kas ir starptautiski zināma DJ, un viņas tribal/ rhythmic noise projekts DARKRAD. Vakara viesus iesildīs viens no vietējās pagrīdes elektronikas enigmām – Toms Šiklovs ar projektu PSIHODEZINFEKCIJA.

UZMANĪBU! Lai iekļūtu pasākumā, obligāti jāierodas ar izdrukātu caurlaidi, ko var iegūt Sturmmandat pasākuma sadaļā. PALDIES pa sapratni.

Aktuālās vietnes:
http://sturmmandat.com/
http://www.coldmeat.se/
http://www.myspace.com...

Komentāri: