INQUISITION izlaiž "Obscure Verses for the Multiverse"

Kolumbiešu / amerikāņu black metal duets INQUISITION atkal ir uzdarbojušies tumšajās kapu lauku kopiņās, un pēc divu Saules riņķu pārtraukuma klāt ir sestais pilnais šīs interesantās brigādes albums "Obscure Verses for the Multiverse".

Albums 25. oktobrī (tas ir vakar) ir iznācis franču Season of Mist ierakstu firmā.

Sekojošo himnu saraksts:

1.     Force of the Floating Tomb      
2.     Darkness Flows Towards Unseen Horizons
3.     Obscure Verses for the Multiverse    
4.     Spiritual Plasma Evocation    
5.     Master of the Cosmological Black Cauldron    
6.     Joined by Dark Matter, Repelled by Dark Energy    
7.     Arrival of Eons After    
8.     Inversion of Ethereal White Stars    
9.     Infinite Interstellar Genocide

http://www.youtube.com/watch?v=Q98qulfxXcs

Jaunajā albuma skartās tēmas ir sarežģītas. Īsumā: pēc vecās debesu kārtības iznīcināšanas, septiņgalvainais kosmiskās apokalipses briesmonis izspļauj daudz citus kosmosus, tas ir visas astrālās pasaules radītājs un likvidētājs, visu pasaules tumšo dēmonu pavēlnieks. No abām pusēm tam stāv divi humanoīdi kapucēs, kuri pauž cilvēces trejdimensionālo līmeni, no kura projicējas mūsu mūzika uz astrālo saprātu un mūsu sakari ar ārējām dimensijām, no kurām mūsu gars nāk un atgriežas. Caur mūziku mēs saistamies ar okultajiem spēkiem, šos slēptos un nekad neredzētos spēkus kuros radījuši paši dievi, lai mēs ar tiem vienotos.

Centrā ir dēmons Pazuzu, kas raksturo svešo dzīves formu, kas atnākusi pāri visām dimensijām uz mūsējo lai izveidotu cilvēci par vergu rasi dievu varai. Reptilis tur grāmatu, kurā senie dievi paslēpuši no mums kosmiskās mehānikas noslēpumus, te atrodamas visas Visuma savādās formulas. Nobeigumā, visi kosmosa līmeņi un dimensijas saduras absolūtā iznīcībā, atstājot melno caurumu kurā visa gaisma un kvantu fizika kā zināms mirst, un rodas pilnīgi jauns cikls, deļ iemesliem kurus mēs nekad neizpratīsim...

http://www.youtube.com/watch?v=W5LZNHEHwg4

Albumu var raksturot kā tipisku INQUISITION darbu, kuri visumā jau sen ir black metal mākslas klasiķi. Bundzinieks Incubus un solists - ģitārists Dagon precīzi zina ko grib sasniegt, un kā to panākt spēlējot smagai mūzikai šķietami neiespējamā sastāvā - tikai divatā.

Klausaties un pērciet, iespējams, ka tas ir gada labākais black metal albums!

https://inquisitionbm.bandcamp.com/album/obscure-verses-for-the-multiverse

http://www.youtube.com/watch?v=Q1LGEP3immU

Komentāri: