INVASION uzbrūk ar “Blow Is Blind”

Uzbrukums? Iebrukums?! Jā! 10.februārī plkst. 19.30 Rīgas klubā Club Kino notiks latviešu roka grupas „Invasion” (tulk. no angļu valodas – iebrukums) jaunā klipa dziesmai “Blow Is Blind” prezentācija. (Preses relīze)

Tieši pirms 16 gadiem izveidojās un Latvijas mūzikas dzīvē pārliecinoši ielauzās grupa „Invasion”. Tagad grupa laiž klājā klipu tās jaunajai dziesmai „Blow Is Blind”. Atgādināsim, ka iepriekšējais mūziķu klips dziesmai „I Want You Back” no albūma „Made In Heaven” (2008) bija dārgākai video ieraksts, kas kļuva par rekordu ne tikai pašai grupai, bet uz to brīdi arī rekordu Latvijas mūzikā.  Klips saņēma labas atsauksmes un parādījās daudzos televīzijas kanālos, kā arī ieņēma līderpozīcijas mūzikas topos. Arī šoreiz grupa sola nesagādāt vilšanos saviem pielūdzējiem kā arī vienkārši labas un kvalitatīvas roka mūzikas cienītājiem. Jaunā klipa prezentācija un grupas „Invasion” koncerts notiks piektdien 10.februārī plkst. 19.30 klubā Club Kino Kr. Barona ielā 31 Rīgā.
„Come Back To The World” „Six Enemies”, „Ready For My Way”, „I Want You Back”, „Frozen Heart” – šie ir tikai daži grupas ierakstu nosaukumi. Šie ieraksti ar panākumiem skanēja Austrumeiropas klubos un radio stacijās. Savas pastāvēšanas laikā grupa „Invasion” ir sniegusi vairāk nekā 100 koncertus un ņēmusi līdzdalību kā atsevišķos koncertos, tā arī mūzikas festivālu ietvaros. Bez tam grupa ir uzstājusies uz vienas skatuves ar tādiem izpildītājiem kā The Rasmus, Exploited, Gorky Park, Suzi Quatro, Чайф, Ногу Свело, Cradle of Filth, Hypocrisy, No Big Silence, Agnostic Front, Pain.

Grupas „Invasion” vēsture aizsākās 1995.gada 11.decembrī Rīgā. Sākotnēji grupa uzstājās ar mūziku trash/death metāla stilā un nopietni sevi pieteica jau 1996.gada aprīlī mūzikas festivālā „Hell Thunder Festival”. Šajā pašā gadā iznāca grupas pirmais albums – „To The Eternity”. Albums uzreiz tika atzīts smagās un alternatīvās mūzikas cienītāju vidū un tajā laikā kļuva par vispirktāko mūzikas albumu metālroka stilā.  Dziesma “Come Back To The World” no šī albuma tika iekļauta Latvijas metāla mūzikas kopējā izlasē “Melnā Piektdiena 2”.

Dažus gadus vēlāk sekoja nākamais grupas albums ar nosaukumu „Line Of Advance” (1999). Tas bija pirmais Latvijā izlaistais albums ņju-metāla stilā. 2000.gadam iestājoties, grupa uz laiku izjuka, lai atkal apvienoties 2007.gadā un izlaistu savu trešo albumu „Made In Heaven” (2008). Šis albums jau parādija mūziķus kā rokerus, kuri spēlē modernā roka stilā.


Šobrīd, 2012.gada sākumā, grupa spēlē sekojošā sastāvā, ko veido 4 mūziķi – Vadims Medvedevs (grupas līderis un solists), Aleksandrs Kuderko (sitamie), Aleksandrs Fjodorovs (ģitārists) un Sergejs Fomičevs (bas-ģitārists). Grupas līderis Vadims Medvedjevs ir pazīstams arī kā uzņēmējs un mūzikas pasākumu organizators.

Ieejas biļetes uz  klipa „Blow Is Blind” prezentāciju un grupas koncertu var iegādāties Bilešu Servisa kasēs. 1 biļetes cena – 5 LVL.

Grupas “Invasion” mājas lapa www.invasion.lv

2008.gada grupas klips «I Want You Back”:

http://www.youtube.com/watch?v=movoLIJOiTc  


Biļešu Serviss http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/muzika/roks_un_pops/?concert=99843

Komentāri: