Iron Maiden: briedina jaunu albumu uz 2010. gadu

Par to jau runāja zināmās aprindās visu cauru šo gadu. Bet rudenī grupas mūziķi sniedza nelielu interviju BBC Radio raidījumā, kurs stāstīja precīzākas lietas.

Iron Maiden ģitārists Janiks Gers sacījis šai intervijā: "mēs esam Parīzē uz trim nedēļām, lai labāk apdomātu idejas gaidāmajam albumam. Vispār jebkuras grupas galvenā lieta: ir taisīt mūziku. Viss pārējais ir neīsts - un var pārvērsties par parodiju."

Bet Adrians Smits no Iron Maiden zināmās filmas "Iron Maiden: Flight666" pirmizrādē sacījis: "vienmēr ir dziņa (pressure- angl.) kaut ko darīt pēc pēdējā albuma, un tā ir lieta kas sevi motivē".
Savukārt Iron Maiden Fan Club (http://www.ironmaiden....) trīs reiz gadā izdotajā žurnālā Iron Maiden menedžeris Rod Smalvuds nesen cita vidū sacījis: "es tagad domāju (grozu galvu- to get my head round, angl.) par lietām uz nākošo vasaru. Jaunais albums - patreiz mums ir galvenā lieta. Viss risināsies šā (2009-tā) gada nogalē. Drīz zēni (mūziķi - R.S.) sanāks kopā ar svaigām idejām. Paies Ziemassvētki, un tad jau mēs dosimies ierakstu studijā. Ar dažiem tikšos vēl pirms šīs formālās kopā sanākšanas. Domājam arī par nākamo tūri. Tajā paredzēts iekļaut vairākas jaunas vietas. Zināms darbs šajā virzienā ir paveikts. Bet viena vieta, kur mēs nespēlētu- ir Bolīvija, tur augstums (virs jūras līmeņa - R.S.) ir pārāk liels, lai notiktos šāda tipa koncerts. Man jau drīz jādodas pie promoteriem un aģentiem, lai par to visu runātu".

Kā jau agrāk ziņots - 2008. gada vasarā arī Latvijā bija panesušās baumas par "Dzelzs Jaunavas" iespējamo koncertu šajos krastos, bet par to varbūt (ja ienāksies precīzākas ziņas) kādā no nākošajām reizēm.

Iron Maiden vietne: www.ironmaiden.com

Komentāri:

  • Neonz (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Up the Irons! \m/

  • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Angļu pensionāru bridža klubs. Veh...

  • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Vēl ar lielāku interesi jāčeko "...ledijas" aktivitātes, šie zēni nemirst.