IRON MAIDEN – gatavos arī 'dvd'

Vienība, kā zināms, ir pilnā briedā – lai veiktu "The Final Frontier" vispasaules tūri. Tai dienas saplānotas līdz pat šā gada izskaņai. Un arī 8. un 10. aprīļa koncerti attiecīgi Argentīnas galvaspilsētā Buenosairesā un Čīles Santjago – bija izpārdoti. Šie koncerti vienībai ir svarīgi ne tikai tamdēļ...

Bet arī tamdēļ – ka šovi paredzēti kā izejas materiāls gaidāmajam 'dvd' ierakstam. IRON MAIDEN basģitārists Stīvijs Heriss (Steve Haris) sacīja intervijā Santjago radiostacijā: "Mēs ierakstām divus koncertus. Un abus ierakstus izmantosim gaidāmajam 'dvd'. Mums ir vareni fani gan Čīlē, gan Argentīnā, un mums tamdēļ gribas visai pārējai pasaulei parādīt publiku no šī kontinenta. Mēs jau šajos apvidos uzņēmām kaut ko "Flight 666" filmai, bet tajā iegāja pa vienai dziesmai no katras valsts. Ja mums jautā, kur mums koncertos ir vislielākais atbalsts - tad zinām: tāds ir Argentīnā, Brazīlijā un Čīlē. Un tamdēļ šajos koncertos mēs spēlejam papildus skaņdarbus- kas ir "pa virsu" mūsu patstāvīgajai setlistei".

Turpina Stīvijs Heriss: "koncertos tiek izmantotas 10-12 video kameras. Es vienmēr esmu piedalījies mūsu koncert-dvd režisēšanā un producēšanā. Bet tagad mēs sadarbojamies ar patiesiem večiem, ar labu kompāniju. Viņi jau veidoja "Flight 666" filmu. Viņi par to atbild, un tas man ir labs atvieglojums." Patreiz gan 'dvd' iznākšanas laiks vēl netiek nosaukts.

Kā jau zināms – albums "The Final Frontier" pirmajā nedēļā pēc iznākšanas 2010. gadā ieņēma Lielbritānijā pirmo vietu un ASV prestižajā "Billboard" iknedēļas disku parādē nr.4 vietu. Patreiz brigāde ir pasaules tūrē, kurai galu neredz. Un daudzi koncerti vēl tiks izziņoti...

IRON MAIDEN vietne – www.ironmaiden.com

Komentāri:

  • Neonz (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Up the Irons!

    Redzēs, kāds būs. Režisēs tie paši kas "Flight 666" (Banger Films), kam arī kā otraid bonus DVD gāja tīrās koncertperformances, tiesa, katra dziesma no cita konča. Tagad būs pilns šībrīža meidenu D-amerikas koncis ("Rock in Rio" jau tomēr ir 10 gadus veca vēsture), varēs salīdzināt.