IRON MAIDEN: “kā minimums, gaidāms vēl viens albums”.

Daudzi pasaulē, dažs arī Latvijā satraucies- “dzelzs jaunava” ar 2010. gada riņķa fatālo nosaukumus “The Final Frontier” (jeb “pēdējais karotājs”) it kā netieši ierādījuši, ka nu varētu vienībai arī mākslinieciskais un reālais gals pienākt? Bet lietas ir savādākas...

IRON MAIDEN līderdziedātājs Brūss Dikinsons intervijai “Daily Star” avīzei turpat Lielbritānijā pavēstījis: “mēs ierakstīsim vismaz vēl vienu albumu”.

Un turpina: “tad, kad pienāks laiks rakstīt jaunas dziesmas, tad mēs katrs aiziesim vientulībā, izdomāsim savas idejas, tad sanāksim kopā un sāksim strādāt. Iepriekš mēs esam pamatīgi strīdējušies par dažādām lietām un pat par sīkumiem. Tagad mēs viens otru daudz labāk zinām. Savas idejas jaunajam albumam vispirms katrs uzrakstīsim vientulīgi bloknotā, pēc tam satiksimies un tās sametīsim vienā burbuļojošā katlā.

Mēs zinām robežas tam, ko varam. Bet kā briti, mums ir lielas izturības robežas strīdos. Un mēs neesam tā grupa, kura vienā jaukā dienā ierakstīsim disku kopā ar Kanye West (ASV reperis), tamdēļ- ka IRON MAIDEN faniem tas nav vajadzīgs. Bet dažos pēdējos albumos mēs virzāmies uz progresīvā roka pusi”.

Tā teikt, sekosim tālākam. Ar panākumiem noslēgusies IRON MAIDEN “The Final Frontier” tūre (kas gan nenozīmē, ka šovi vairāk nebūs...), bet oktobrī klajā nāks viņu grāmata “On Board Flight 666".

Vietne: www.ironmaiden.com

Komentāri: