Iron Maiden - noslēdz jaunā albuma ierakstu sesiju

Britu "heavy" leģendas - pabeiguši gaidāmā riņķa ierakstus Compass Piont studijā Nesajā, Bahamu salās.

Producents, tāpatās kā trīs iepriekšējo "...jaunavu" albumu gadījumā, ir Kevins Širlejs, kurš pats runā: "darbs ir pabeigts, un produkts ir mucā, tā sakot...".

Diskam nav pagaidām ne nosaukums, ne izdošanas datums zināms. Zināms: tas jau ir Iron Maiden 15tais studijnieks. Paši vienības dalībnieki jau agrāk izteikušies - tas būšot pēc iepriekšējā studijnieka "A Matter of Life and Death" (2006) šnites, tikai "ar dažiem uzlabojumiem".

Kopumā - apvienības dalībnieki tagad pēc smagām tūrēm un tikko veiktajiem ierakstiem mēģinās (cik nu tas izdosies, jo šāda kaluma mūziķus neviens mierā neliek... ne mediji, ne koncertorganizatori) paņemt sava veida atvaļinājumi. Tikai ap-mūziķi: nākamo koncertu grafiku sastādītāji (lai kombinētu jaunā diska atbalsta koncertsēriju) un producents (lai turpinātu miksēt un gala-māsterēt svaigos ierakstus) strādās. Un svaigākas ziņas sekos. Ir netiešas norādes: albums un tūre varētu aizsākties šā gada otrajā pusē vai pat nogalē. Tiesa, vasarā paredzēti uznācieni vairākos festivālos - tostarp "Wacken Open Air 2010" un "Sonisphere" ceļojošās koncertsērijas Lielbritānijas, Somijas, Zviedrijas uznācienos.

www.ironmaiden.com

Komentāri:

  • knaggis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    novaaciet ssito veco meebeli reizi par visam reizeem no skatuves......fakinie evil heavy-ccirkainie -taadi pasi kaa hipiji tik tas ka olas sviedree dermantiina trubaas......homo

  • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    LOL