Iznākusi pavārgrāmata metālistiem

Viņpus dīķa cilvēki tomēr nedomā tikai vien par krīzi un karu pret starptautisko terorismu, bet arī par to kā vienkārši varētu ieturēt interesantas un garšīgas pusdienas!

Amerikāņu grāmatu izdevniecība Bazillion Points ir izlaidusi pirmo "smago" pavārgrāmatu "Hellbent For Cooking" visiem kam interesē ko tad īsti ēd, dzer un uzkož viņu iemīļotie mākslinieki.

To ir sastādījusi Kanādas trakmetāla žurnāliste Annick Giroux, kas savākusi 101 ēdienu recepti no savām iemīļotākajām zāģmetāla komandām. Grāmata sastāv no 224 lpp. ar daudzām ilustrācijām, zīmējumiem, stāstiem, anekdotēm.

Apetaizeri, gaļas ēdieni, jūras veltes, veģetāriešu ēdieni, deserti, dzērieni - viss ko vien vēlaties no tādām grupām kā Death, Thin Lizzy, Mayhem, Anthrax, Possessed, Kreator, Sepultura, Destruction, Obituary, Accept, Doro, Gwar, Judas Priest, Uriah Heep un daudzām citām.

Arī mūsu pašu Skyforger ir pamanāmi visā garajā sarakstā, kur kopumā ir grupas vairāk nekā no 30 valstīm, pat tādām eksotiskām vietām kā Ekvadora, Malaizija, Japāna, Meksika u.c.

Grāmata maksā 35$ un to var pasūtīt no www.bazillionpoints.com

Komentāri:

  • Eijo (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Haha, labs. Gribu Black Forest Cake!