Karametāliskā superbrigāde- OvHell ir gatava

Vairāki trak-metāla aprindās pazīstami mūziķi, protams, no Norvēģijas - ir veikuši jaunu kopdibinājumu OvHell. Tajā nu darbosies Dimmu Borgir frontmens Shagrath, Frosts no Satyricon, Kings no Gorgoroth, Ice Dale no Enslaved, Teloks no 1349...

Sagaidāms - šo vīru albums nāks klajā 2010. gada pirmajā pusē "Indie Recordings" leiblā. Viens no OvHell dalībniekiem Kings sacījis: "būs ellīga mūzika, nosaukums tam pavisam piemērots. Shagrath's (no Dimmu Borgir-R.S.) jau pirmo mūziku ir novērtējis, prieks, ka varam apvienoties vienotā komandā. Viņam ir individuālas spēcīgas īpašibas, tā arī ir spēks, lai visu padarītu vēl spēcīgāku. Un cenšamies, lai būtu jaunas blackmetal kvalitātes, un tāds- kas nekad agrāk nav dzirdēts".

Pats Shagrath runā: "mums laika pietiks gan šim, gan arī visiem pārējiem projektiem, kur darbojamies. Pēc pagājušā gada festivāliem es un Kings jau apvienojām spēkus un vajadzības melnās mākslas sadarbības jomā. Vēl pagājušajā gadā Kings man atsūtīja pirmos demo, lai man būtu iespēja tos izvērtēt. Man nav citu variantu, kā savas melnākās mūzikas domas ieliktu OvHell projektā. Majestātiskais OvHell veidosies par bandu (grupu-R.S.), kas atspoguļos mūsu saknes, trakumu un bezkompromisa patiesību starp diviem norvēģu blackmetal mūziķiem, kuriem nu jāizpaužas iekš OvHell, pieaicinot vēl dažus spēcīgus dalībniekus."

OV HELL sastāvs:

* Shagrath (DIMMU BORGIR, CHROME DIVISION) - Vocals
* King (GOD SEED, GORGOROTH, JOTUNSPOR, I, SAHG, AUDREY HORNE) - Bass
* Ice Dale (ENSLAVED, I, AUDREY HORNE, TRINACRIA, DEMONAZ) - Guitar
* Frost (SATYRICON, 1349) - Drums
* Teloch (NIDINGR, GOD SEED, 1349, UMORAL) – Guitar

Vienības mājas lapa: http://www.myspace.com..., kur jau varam dzirdēt versijas 2 skaņdarbiem - Devil's Harlot un Ghosting.

Komentāri:

  • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Kopuzņēmums :-)

  • black_data (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Šitais all-stars likās visai neinteresants. Par daudz pompas, par maz mūzikas.