Keep of Kalessin: uzvar norvēģu "Eirovīzijas" pirmajā pusfinālā

8. janvārī aizsākās minētās valsts vietējās "Eirovīzijas" atlase, kur ir 3 pusfināli un fināls. Finālā savukārt piedalās astoņi pusfinālos esošie mākslinieki, no kuru vidus tad tiek izvirzīts fināla dalībnieks uz maija "lielo" Eirovīziju, kas tapatās risināsies Norvēģijā.

Keep of Kalessin ar "The Dragontower" dziesmu un dziedātāja Marija Haukas Storenga (Maria Haukaas Storeng) nu ir pirmie divi jau zināmie finālisti. Bet finālkārta paredzēta 6. februārī.

"The Dragonwater" dziesma uzrakstīta komandas gaidāmajam albumam, kura nosaukums - "Reptilian" - arīdzan paziņots nesen. Disku paredzēts klajā laist šā gada agrīnajā pavasarī. Dziesma oriģinālajā skanējumā bija (un būs...) 5:20 minūtes, bet "Eirovīzijas" vajadzībai tika iespēlēta tās samazinātā versija 3:00 minūšu garumā.

Komandas līderis Obsidian C. (Arnts Grobeks) par šo lietu izsakās: "Mēs esam varen patīkami pārsteigti par to, ka 1000 balsotāji atdeva balsis par mums "Melodi Grand Prix 2010" (tā Norvēģijā tiek oficiāli dēvēts "Eirovīzijas" vietējais laidiens - R.S.). Atsauksme ir ļoti patīkama, un mēs ceram būt pirmie ekstrēmā metāla banda norvēģu "Melodi Grand Prix" finālā".

Kopumā šai atlasē ir 21 dalībnieks, no kuriem tiks izvirzīti 8 finālisti. Balsošana visās norvēģu kārtās notiekas caur mobilajiem telefoniem, bet ārzemnieki turpmāko "Eirovīziju" var ievērtēt tikai skatoties caur www.nrk.no saiti.

Vietnes: www.keepofkalessin.no un www.myspace.com/keepof...

Komentāri:

 • Bestial_Warfucker (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Paklausījos to dziesmu. Lai arī ko paši KoK par to domātu, black metal jau nu tas nav. Drīzāk atbilstu power metal nosaukums.

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Tā teikt- spiesti savus trakākos skaņdarbus uz E. nefīrēt...

 • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Nekas - gan jau ka dziesmu vēl pieglamūrēs un reāli klausītāji lielajā vīzijā varēs par remiksu balsot.

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Turklāt Keep of Kalessin - šādi sev dabū arī gaidāmā diska reklāmu (vajadzētu arī mūsējiem pie šādas līdzīgas lietas pastrādāt). Vēl arī - dažus svārstīgus cilvjus (vēlīnā tīņa vecumā, kad formējas gaumes "pamatskelets) pārdabū karametāla pusē...