KILKIM ŽAIBU 18 izziņo pirmās brigādes

Kā katru gadu, festivāls „Kilkim Žaibu” aicina uz Varniai ciematu Lietuvā, kur skaistā Luksta ezera krastā jau 18.reizi notiks trīs dienu pasākums, kurš katru gadu pulcina ap divarpus tūkstošus folk un ekstrēmās metal mūzikas mīļotājus no visas Eiropas.

 

Pretēji ierastajam datumam Jāņos, šogad „Kilkim Žaibu” notiks vienu nedēļu vēlāk - no 2017.gada 29.jūnija līdz 1.jūlijam.

Festivāla pirmajā dienā muzicēs Baltijas folkloras kopas; otrajā dienā notiks seno cīņu klubu paraugdemonstrējumi un ikviens varēs piedalīties senajās spēka un veiklības spēlēs; visas trīs dienas tirgosies daudzi seno amatu lietpratēji. Izslāpušie mūzikas draugi varēs veldzēties ar daudz un dažādām, gardām lietuviešu mājražotāju alus šķirnēm. Īpašā gaisotnē tiks aizdegti ugunskuri un draudzīgā atmosfērā skanēs dziesmas līdz rīta gaismai. 

„Kilkim Žaibu” ir vienmēr izcēlies ar izsmalcinātu smagās mūzikas piedāvājumu, un šis gads nav izņēmums. Pirmie festivāla viesi ir zināmi, daudzi uzstāsies Baltijas valstīs pirmo reizi. 
 

ABBATH - jādomā, ka komentāri te ir lieki! IMMORTAL versija 2.0

MGŁA – viena no vispieprasītākajam black metal grupām pasaulē (Polija)

ARCHGOAT – underground death black metal kults (Somija)

MÅNEGARM – viking metal celmlauži (Zviedrija)

HARAKIRI FOR THE SKY – eklektisks blackened post rock (Austrija) 

BOSSK – uzlecošā atmospheric sludge metal sensācija (Anglija)

VALKYRJA – „All Stars” black metal apvienība (Zviedrija)

GRIMNER – folk metal (Zviedrija)

SKYFORGER - latviešu strēlnieki atkal ierindā!

LOITS – flak ‘n‘ roll, Igaunija, reunion pēc astoņiem gadiem

BOSSK - uzlecošā atmospheric sludge metal sensācija, Anglija

HARAKIRI FOR THE SKY - black metal un post rock simbioze, Austrija

AU-DESSUS – progressive black metal (Lietuva)

Protams, grupu skaits tiks papildināts!

Organizatori rock klubs „Pikuolis” gatavo arī dažādus citus pārsteigumus un jaunievedumus, kurus pagaidām paturēsim noslēpumā; tāpēc nekavējiet ar ieejas biļešu iegādi; drīzumā to cena paaugstināsies. Pagaidām www.ticketshop.lv vietnē vēl ir pieejamas 3 dienu biļetes par pašu pirmo „early bird” cenu € 30. 

Kā jau ierasts uz festivālu tiek organizēti autobusi no Rīgas. Šis gads arī nav izņēmums. Festivāla apmeklētāju ērtībai tiek piedāvātas paketes. Paketes cena: 52eur (cenā iekļauts brauciens abos virzienos un ieeja festivālā uz visām trim dienām). Vairāk par braucienu šeit:

https://www.facebook.com/events/997863240319638/

 

2016. gada pasākuma video atskats: http://ow.ly/U8Pl3080WKY

Vairāk par „Kilkim Žaibu” grupām un festivālu: 

http://www.kilkimzaibu.com

Komentāri: