KISS zārki – pavisam oficiālā pārdošanā

Runa nav ne par ko citu, kā mūsu mirstīgo atlieku apbedīšanas attiecīgiem aksesuāriem. Pasaulē parūpējušies – ka kaut kur iebērēšana notiek šā vārda tiešajā nozīmē zem pazīstamās rokvienības segvārda...

Kompānija "Eternal Image, Inc" bērēšanas biznesa aprindās jau kādu laiku pazīstama ar zārku gatavošanu un izplatīšanu zem oficiāli licencētiem nosaukumiem un skaļiem segvārdiem.

Nupatās tur paziņota par iebērēšanas galveno piederumu izgatavošanu ar KISS zīmi... Realitātē tie gatavoti no tērauda, izkrāsoti ar rokvienības nosaukumu un logo, bet iekšā izoderēti ar melnu audumu. Līdzās parastajam variantam ir pieejams arī "lux" formāts, kur KISS uzraksti un attēli ir arī zārku iekšpusē.

Firmas viceprezidents Niks Popravski par jaunajiem izstrādājumiem runā: "Mūsu zārki ar KISS simboliku atļaus mūsu faniem izteikt mīlestību pret grupu pavisam unikālā veidā. Un KISS fani visā pasaulē gaidīja šo produktu parādīšanos. Pieprasījumi pēc tiem pienāk arī no Eiropas, piemēram, Nīderlandes."

Mēs arī varam apskatīties, ievērtēt un vabūt ... pat izvēlēties un pasūtīt. Nosacītais prieks gan ir pasālīts, ap 4000 ASV dolāru, nerēķinot piegādes maksas.

Šeit ...: http://www.store2.live...
... un šeit: http://www.store2.live...

Komentāri: