Koncerts - meklējot Morganu Heringtonu

19. decembrī "Canal Club" zālē, kas Ričmondā (ASV) notiks kāds koncerts, lai vēl vairāk piesaistītu sabiedrības uzmanību pazudušajai Morganai Heringtonai (Morgan Harrington). Kas ir Morgana Heringtona?

Morgana Heringtona ir 17 - gadīga studente no Virdžīnijas štata ASV, kura pēdējo reizi redzēta 17. oktobrī Metallica's koncertā "John Paul Jones" arēnā Šarlotesvillā -turpat Virdžīnijā, un pēcāk neviens nezina par viņas turpmāko atrašanās vietu. Lieki sacīt, vecāki un draugi ir uztraukumā, ASV federālā policija veic aktīvus meklēšanas darbības. Meklēšanu veic arī Morganas Heringtonas ģimenes biedri. Nevienā gadījumā neviens taustāms rezultāts vēl nav manāms.

Līdzās visam pārējam: ir nodibināts "Morgan Harrington Fund", izveidota arī mājas lapa (saite raksta izskaņā). Un nu pienācis laiks minētā fonda aktivitātei - koncertam. Tas risinās jau 19. decembrī "Canal Club", adrese 1545 East Cary St., Richmond, VA 23219 (ASV), un vakarā (sākas jau plkst. 16:00 pēc vietējā laika) uzstāsies Dangerous New Machine, Whiplash, Chaos Agent, Day Minus 7, At War, Memory Fade, Saint Diablo, and Arch Demon Choir. Visi par biļetēm iegūtie naudas līdzekļi tiks ieguldīti šajā fondā ar tālāku mērķi izlietot pazudušās Morganas Heringtonas meklēšanai.

Jāsaka, šis gadījums izraisījis pietiekamu ažiotāžu visā ASV. Daudzi ziedo finansu līdzekļus, tostarp arī pašas Metallica's mūziķi veikuši ieguldījumu 50 000 ASV dolāru apmērā.

Publicējam arī mēs kontaktadreses (ASV), kur varam padot ziņu, ja nu arī mēs ko zinām par bezvēstī esošo Morganu Heringtonu:

"Tip Line: (434) 352-3467

State Police E-Mail:
[email protected]

General: [email protected]"

Visa informācija http://findmorgan.com/.

Komentāri:

  • Daina (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Šaubos vai viņa būs tikusi līdz Latvijai :/