Labdarības koncerti "Second Chance"

Šī gada 11. decembrī plkst. 22:00 klubā „Depo” un 19. decembrī plkst. 20:00 klubā„Melnā Piektdiena” notiks labdarības koncerti „Second Chance”, kuros piedalīsies tādas mūziķu grupas kā Huskvarn (attēlā), Tumors, Catafalc, Collide un citi. Ar šo koncertu palīdzību mēs varam palīdzēt jauniešiem, kas rehabilitācijas centrā „Saulrīti” ārstējas no narkotiku atkarības. Tālāk: pastāsts par gaidāmajiem māksliniekiem.

Huskvarn

Grupu HUSKVARN pamatoti var uzskatīt par vieniem no Latvijas „thrash metal” skatuves pionieriem (bet ne dinozauriem). Kā nekā banda zāģē jau teju 20 gadus. Šajā laikā HUSKVARN izmalusies cauri diezgan biezam muzikālās kultūras slānim, sākot no „death” līdz pat eksperimentiem ar elektroniku, bet tomēr atgriezusies pie savām saknēm – spēcīga un pamatīga „old school” treša. Precīzāk bandas stilu kāds reiz noraksturoja ar vardiem "chainsaw metal".
http://music.draugiem....
http://www.huskvarn.lv/

Tumors

Grupa „Tumors” vairs īpašus komentārus neprasa, viņi visu pasaka ar savu mūziku un oriģinālajiem dziesmu tekstiem. 2007. gadā izdotais debijas albums „Ideoti” ir kļuvis par vienu no labajiem piemēriem Latvijas mūzikā. Kā saka Beāte Vītola: „Tumors” cilvēcei ir par to, ko cilvēki dara un nodara planētai, paši sev un „Tumoram”.
http://www.tumors.lv
http://draugiem.lv/tumors

Catafalc (EE)

„Catafalc” dibināta 1999. gadā un ir viena no vadošajām death metal apvienībām Igaunijā. Grupa ir labi pazīstami ar nežēlīgi smagiem koncertiem, kas ir ļoti labi apmeklēti un kuros pat līķi sāk mošot. Otrais „Catafalc” albums „Still Suffering” tika izdots 2008. gada vasarā un tas visā pasaulē ir ticis labi novērtēts.
http://www.myspace.com...
www.catafalc.com

manGO

Vienmēr melanholiskās trubas, ātrā vālīšu šķindēšana gar bungu sekciju ( dažreiz vienkārši sekciju), enerģiskie akordi – tā visa ir ne tikai manGO mūzika, bet arī dzīve.
Sasodīti ātra, tajā pat laikā diezgan likumsakarīga, un tomēr, tik bieži, īpaši skandināviem tik raksturīgi – bezgala melanholiska.
http://music.draugiem....
http://www.myspace.com...

Nihilistikrypt (EE)

Grupa Nihilistikrypt tika dibināta 2004. gadā Igaunijā, un ir četru dažādu mūziķu kvartets, kuriem muzikālā skatuves pieredze pārsniedz 14 gadus. Viņu tagadējie un bijušie projekti ir: Catafalc, Ecthalion, Goresoerd, Ignorabimus, Irdhing, Spitblood un citi. Nihilistikrypt spēlē ātru un brutālu nāves metālu ar mūsdienīgu pieskaņu. Viņu muzikālajā daiļradē absolūti nav vietas melodiskām tēmām, ir tikai nežēlīga, barga spriedze ar smagi zemu vokālu!
http://www.myspace.com...
http://www.nihilistikr...

2tie

2tie iestājas par mīlestību, taisnību un absolūti godīgu politiku. Tāpēc mēs dziedam par visu, to, ko mēs dziedam.
2tie piedalījušies dažādos pasākumos, pat pēdējā Sinepes un Medus festivālā uzlēcām uz Cerību skatuves [kas arī bija grupas pirmais lielais koncerts], vairākkārt esam spēlējuši klubā Rockabilly, esam uzstājušies DEPO 20 minūtes slavas un festivālā Sutas balss.
http://draugiem.lv/2tie
http://2tie.lv

Totenkopf

Totenkopf ir pozitīvi lādēts groove/thrash/war metal pārstāvošs kvartets ar liriku, kas saistīta ar Otro pasaules karu(WW2), kas sevī iekļauj gan vēsturiskus faktus, gan dzejas tipa pārdomas par cilvēkiem, viņu izjūtām un pārdzīvojumiem šajā vēstures posmā.
http://www.draugiem.lv...

Vēl vairāk uzzināsim: http://www.2chance.tk/

Komentāri: