Latviešu melodiskie rokeri «Kiss of the Dolls» atgriezušies no tūres, kurā iesildīja vācu smagā metāla leģendu «U.D.O.»! 

(Raksta Dethecrator) Latvijas grupa «Kiss of the Dolls» oktobrī tika ieguvusi reto iespēju — spēlēt kopā ar leģendārā vācu dziedātāja Udo Dirkšneidera grupu «U.D.O.», dodoties kopīgā koncerttūrē Krievijā! 

«Kiss of the Dolls», kas spēlē ritmisku un vienlaikus melodisku smago blūzroku, pievienojās «U.D.O.» grupai tūrē, sākot ar 21. oktobri Jaroslavļā, lai caur tālo Krasnodaru dotos uz koncertiem Maskavā un Sanktpēterburgā. 

«Mēs esam ļoti priecīgi un gandarīti, ka mūs ir ievērojis pats Udo Dirkšneiders, kurš ir neapšaubāma leģenda smagajā mūzikā,» saka «Kiss of the Dolls» dziedātājs un ģitārists Šekspīrs. «Kad mēs visi vēl augām, mums Udo bija viens no paraugiem smagajā mūzikā: gan kā «Accept» dziedātājs, gan vēlāk kā savas paša grupas «U.D.O.» līderis! Spēlēt uz vienas skatuves ar viņu — mēs uz ko tādu īstenībā esam apzināti gājuši vairākus gadus! Pats par sevi saprotams: no visām skatuvēm Krievijā mēs neslēpām, ka esam latviešu grupa, un reklamējām savu pilsētu Rīgu, tajā skaitā aicinājām ieskatīties, piemēram, LIVE RIGA mājaslapā. Dziedājām arī latviski!» 

Līdz šim «Kiss of the Dolls» izdevuši albumus «Metal Kiss», «I Wanna Be», «Kiss of the Dolls and Friends», kā arī EP «Mans Draugs», kas veltīts Aivara Brīzes piemiņai. Pēdējos gados grupa ierakstījusies Somijā pie pasaulslavenā Anssi Kippo («Astia–Studios»), kas citu starpā producējis tādas grupas kā «Children of Bodom», «To/Die/For» un «Impaled Nazarene». Pirms pusotra gada grupa noslēdza menedžmenta līgumu ar Londonas «Metal Music Bookings». 

«U.D.O.» tūrē mūsējie devās šādā sastāvā: Šekspīrs — vokāls un ģitāra, Fēlikss Ķiģelis — soloģitāra, Ļena «White Ash» — bass un vokāls, Džeimss — taustiņi, Matti — bungas. Organizatoriski «Kiss of the Dolls» sagatavoties tālajam ceļam palīdzēja: LIVE RIGA, brāļi Ponciusi, Armands Zīraps un «Arkade Dental», autonoma «Joyride», SIA «Ciedra», mūzikas instrumentu veikali «Tava Skaņa» un «DJ Rent». 


Video: «Ziemassvētku rokenrols» 


https://www.youtube.com/watch?v=agPHalpQND0

«Summer Rain Blues» 


https://www.youtube.com/watch?v=n_D2GUSJuB8

Komentāri: