Latvijas Metālmūzikas Gada balva 2015

Sākas ierakstu iesniegšana Latvijas Metālmūzikas Gada balvai!

Līdz 31. decembrim, var iesniegt šajā gadā izdotos ierakstus tradicionālajai Latvijas Metālmūzikas Gada balvai. Tiek gaidīti jebkuri 2015. gadā iznākuši smagās mūzikas ieraksti — metāls, hārdkors, hārdroks, postroks un postmetāls, kā arī jebkuri to hibrīdi.

Balvai tiks nominēti visi iesniegtie smagās mūzikas žanru ieraksti, savukārt uzvarētāji konkrētās nominācijās tiek noskaidroti tautas balsojumā.

Tradicionāli balva ik gadus tiek pasniegta kategorijās 

- gada labākais albums

- labākā koncertgrupa

- gada debija

- labākais vokāls

- labākais mūziķis

- gada labākā grupa kopumā

Pēc internetbalsojuma noslēgšanas rezultātus pārbauda žūrija, sastāvoša no mūziķiem, apskatniekiem, koncertu organizētāiem u.c.

Lai smagās mūzikas ieraksts nokļūtu Gada balvas vērtēšanā, tas līdz 31. decembra vakaram jānogādā mūzikas veikalā «Randoms» Vecrīgā, Kaļķu ielā 4. ar norādi “Latvijas metālmūzikas Gada balvai”.

Pretendentiem jāiesniedz divi albuma CD, LP, EP, MC vai cita formāta eksemplāri. Ja konkrētais ieraksts izdots tikai digitālajā formātā, to var iesniegt elektroniski. Daudziem ierakstiem fiziskie formāti iznāk vienā gadā, bet digitālais — citā: šādā gadījumā iesniedzēji var izvēlēties, kurā gadā to pieteikt Metālmūzikas Gada balvai.

Par balsošanas sākumu tiks paziņots 2. janvārī, bet pati balvu pasniegšanas ceremonija un koncerts notiks 15. janvārī klubā «Melnā Piektdiena».

\m/  \m/  \m/

Grupas, kas vēlas uzstāties šajā pasākumā tiek aicinātas pieteikties uz e-pastu: [email protected]

Informācija sekos.

  • Biļetes: 5.00 EUR
  • Sākums: pl. 20:00
  • Klubs atvērts no pl. 19:00

Komentāri: