Lietuvā jau trešo reizi tiks atzīmēta „Vilku Ziema”

Piektdien, 2. decembrī Viļņā, notiks jau par tradīciju kļuvušais smagās mūzikas ziemas festivāls „Vilku Žiema 3”.  Jāpasaka, ka šoreiz pasākumā uzstāsies arī mūsmāju SKYFORGER un VELNEZERS!

Pasākumu organizē biedrība „Pikuolis”, kas katru gadu vasarā rīko festivālu „Kilkim Žaibu”, kas ir šīs organizācijas vizītkarte.

Iepriekšējos gados „Vilku Žiema” priecēja apmeklētājus ar izcilām grupām, draudzīgu atmosfēru un garšīgu alu, ko piedāvāja vietējā alus darītava „Dundulis”. Kas vēl ir vajadzīgs smagās mūzikas cienītājiem? Nav šaubu, ka arī šogad organizatori neliks vilties un mūs sagaida lielisks pasākums.

Festivāla laikā tiks paziņotas nākamā gada „Kilkim Žaibu” grupas, sagaidāmi konkursi ar balvām, varēs iegādāties ekskluzīvu grupu atribūtiku, uz video ekrāna tiks demonstrēti klipi no dažādiem „Kilkim Žaibu” periodiem, starplaikos spēlēs metal DJ.

Vilku Žiema 3” programma:


CENTINEX (Sweden) - old school death metal
SKYFORGER (Latvia) - pagan folk black metal
DORDEDUH (Romania) - atmospheric folk black metal
KRODA (Ukraine) - heathen black metal
VELNEZERS (Latvia) - black metal

Klubs “Pelėda”, adrese: V. Mykolaičio - Putino g. 5, Vilnius

 

Uz pasākumu var aizbraukt no Rīgas ar organizēto autobusu. Šogad autobusa organizatori piedāvā brauciena paketi, kas iekļauj sevī festivāla biļeti un braucienu Rīga – Viļņa – Rīga.

Pieteikties braucienam vai saņemt papildus informāciju var zvanot pa tel. +371 270 860 38 vai rakstot uz [email protected]

Pieteikšanās

https://www.facebook.com/events/521266911403669

http://www.eventtravel.lv/ETLV/WW.html


Tiekamies Viļņā!

Komentāri: