MALEVOLENT CREATION: pateikts jaunā albuma datums...

27. augusts būs tā diena, kad "Invidious Dominion" no viņu puses nāks klajā...

Floridas (ASV) zārkmetālisti šo garadarbu ierakstīja "Mana Recording Studios" iestādījumā (kur arīdzan CANNIBAL CORPSE, VITAL REMAINS, GOATWHORE rakstījušies...). Producents Erikss Rutans (darbojies arī ar MORBID ANGEL, HATE ETERNAL, CANNIBAL CORPSE) arīdzan še pielicis smagu roku. Lieldisks iznāks zem "Massacre Records" zīmes. Bet par koncertiem vienošanās panākta ar "Extreme Management Group", tā - ka viņu tūres arīdzan vēl neizskanēs pirms laika.

Paši izsakās: "Pēc 20 gadu eksistences mēs esam visspēcīgākajā sastāvā tieši šobrīd, un domajām, ka albums atspoguļos bandas varējumu visos veidos. Albums ir vislabākais MALEVOLENT CREATION vispār".

Vēl 2009. gadā tautās atrādījās MALEVOLENT CREATION "Essentials" package (vairāku albumu apvienojums), kurā ir 38 dziesmas no iepriekšējiem trijiem diskiem. Bet gadu iepriekš - 2008tā augustā publikai tika atrādīts "Lost Commandments" 'dvd', kur 1:45 laikā ierakstos vēlreiz varam gūt atskaņas no vienības diviem šoviem: "Party.San Open Air festival (Augusts 9-11, 2007 Bad Berka, Vācija) and Parīzē, Francijā (2004). Iepriekšējais studijnieks "Doomsday X" tika ierakstīts un klajā laists 2007. gada vasarā.

Vietnes: http://www.malevolent-... un http://www.myspace.com...

Komentāri: