MANOWAR vienīgais koncerts Viļņā (autobusa informācija)

Astronomiskais pavasaris ir klāt un kopā ar pirmajām vēja brāzmām, no Amerikas piekrastes uz Baltijas valstu pusi tuvojas milzīgs orkāns! Karametāliskie sinoptiķi jau sen piešķīrusi tam nosaukumu MANOWAR. Un velns par stenderi, viņu klasiskajam 1988. gada albumam KINGS OF METAL ir jau 25 gadi!

Tātad par godu šai sudraba jubilejai MANOWAR karamašīna izrullē atkal uz lielceļiem un pēc 15 aplam gariem Saules riņķiem būs redzami arī Baltijas jūras krastos. Cik lasīts, tad būšot dzirdami daudz hiti no tieši „Metāla Karaļiem”, kā arī labākās dziesmas no citiem albumiem. Par cik Latvijai kārtējo reizi šis prieks iet garām, tad no Rīgas uz Lietuvas kaujas lauku dosies speciāls transports.

Lūk, ko mums pavēstīja:

Sestdien, 29. martā Lietuvā, Viļņā, Teatro arēnā notiks ASV heavy metal klasiķu, grupas MANOWAR koncerts vienīgais koncerts Lietuvā.

No Rīgas uz pasākumu tiek organizēts brauciens ar komfortablu autobusu. Ir pieejamas koncerta biļešu pakete (koncerta biļete + ceļš). Izbraukšana notiks 29. martā plkst. 12:00. Atpakaļ uz Rīgu braucam pēc koncerta.

Biļetes: http://www.ticketpro.lt/jnp/en/music/1216146-MANOWAR.html

http://www.youtube.com/watch?v=yzwrGenw7oI


Pieteikties uz autobusu, kā arī saņemt citu informāciju var pa tel. +371 27 086 038 jeb rakstot uz [email protected]

Piesakies arī Facebook: http://www.facebook.com/events/401289010017032

Tiekamies Viļņā! Hail & Kill!

http://www.youtube.com/watch?v=s6_EJ-6WF7g

http://www.youtube.com/watch?v=A89shNUgi4Q

http://www.youtube.com/watch?v=HXkF2fIdhfU

www.manowar.com
www.facebook.com/manowar

Komentāri: