Mayhem aizturēti par viesnīcas izdemolēšanu

Pirmdienas rītā par viesnīcas numuriņa izdemolēšanu Tilburgā, Nīderlandē, radot viesnīcas īpašniekiem vairāku tūkstošu eiro lielus zaudējumus, aizturēti norvēģu melnmetālisti Mayhem un viņus pavadošā sastāva cilvēki.

Grupa uzstājās piektdien Tilburgas koncertvietā "Hall of Fame", pēc tam apmetoties viesnīcā "Hotel Central". Kad pirmdien no rīta darbā ieradās kāds viesnīcas darbinieks, viņš konstatēja lielas nekārtības. Telpaugi bija izmesti laukā uz ielas, spoguļi, izlietnes un vannasistabas aizkari - sadauzīti un apgāzti. Tāpat bija iznīcinātas arī gultas un televīzori, kā arī aprakstītas sienas. Kopumā nodarīto zaudējumu apjoms tiek lēsts ap 5000 eiro (aptuveni 3500 latu).

Kopumā aizturēti deviņi Norvēģijas, Nīderlandes, Somijas un Francijas pilsoņi vecumā no 21 līdz 45 gadiem. Viņi tikšot paturēti apcietinājumā līdz pilnīgai zaudējumu segšanai.

Komentāri:

 • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Lol - a tā gadījumā nebija letvijas izlase basketbolā?

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Kaut kur es dzirdēju: ir tādas viesnīcas (protams, par paaugstinātu diennakts maksu), kur iemītniekiem ļauj demolēt un "nolaist" tvaiku. Mayhem veči laikam tādā neietrāpījās.

 • Limfas Porcija (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  MAYHEM malači...

 • Žoržs Siksna (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Esmu vienmēr Mayhem uzskatījis par diletantiem. Bet tagad vēl šis jaunums liek domāt, ko viņi vispār dara mūzikā? Līdz 12 gadi tas laikam ir kruta, tagad var visiem pazīmēties par labi veikto darbu.