MAYHEM basistam mēģinās izdzīt ļaunos garus

Slavenās kapsēt665zonderkomandas MAYHEM basists NECROBUTCHER ir pieņēmis uzaicinājumu piedalīties vadošās Novēģijas TV kompānijas veidotajā raidījumā par eksorcismu.

Viss pasākums notiks nākamnedēļ Arizonā (ASV) un tiks pamatīgi filmēts valsts televīzijas NRK pārraidei par ļauno dēmonu izdzinējiem, kura plānojas oktobrī.

Izdzīšanu veiks slavens eksorcists, oficiāli reģistrēts Sātana izdzinējs Bobs Larsons (66), kurs ir paviesojies pagājušo gadu arī pie mums Latvijā. Viņš ir radio un televīzijas evaņģēlists, vairāk nekā 30 grāmatu par rokmūziku, kultiem, okultismu, alternatīvo garīgumu un sātanismu autors, kā arī starptautiskās draudzes Spiritual Freedom Churches International mācītājs un dibinātājs.

NECROBUTCTHER pats izsakās ar platu smīnu: "Redzēsim vai viņam izdosies kautko no manis izdzīt. Ja tas izdosies un es pēc tam vairs negribēšu spēlēt MAYHEM sastāvā, tad pirmām kārtām tas būs liels pārsteigums man pašam. Neticu tādām lietām un ar šo soli domāju pierādīt, ka šis te eksorcists ir parasts šarlatāns. Esmu tur tikai vispārējas jautrības pēc."

http://www.youtube.com...

http://www.youtube.com...

www.thetruemayhem.com

Komentāri:

  • HH (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Šo es gribēšu redzēt. :D

  • Helvijs Fleiss (Throner) @ 24.12.2011 - 03.33

    ...daudz ko tu gribi redzeet

  • .... (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    intresanti cik vinjam samaxaas par teatri