MELECHESH iebērēs 13 melnus kaulus Kilkim Žaibu

Leišu pagāniskajam festivālam KILKIM ŽAIBU šogad ir īpaša jubileja - tas notiks jau 13-to reizi, tātad šogad velna skaitlis. Cerams, ka pats nelabais stāvēs sardzē lai viss norisinātos mierīgi, kā tam pienākas seno Jāņu svinībās. Tas vajadzīgs, lai viesi var veldzēties ar gardo miestiņu un sameklēt papardes ziedu. Un protams, arī no sirds izklausīties dažāda smaguma zāģerbrigādes.

Un ko skatīties būs - festivāla headlaineru statusā slavenie MELECHESH, kuri jau kādu labu laiku atpakaļ kārtīgi izdemolēja MP skatuvi. Nu ko, izskatās ka vasarā ar metālu viss būs kārtībā!

No preses relīzes:

 ... KILKIM ŽAIBU galvenā grupa ir pasaulē vislabāk zināmā metāla grupa no Vidējiem Austrumiem - MELECHESH!

MELECHECH ir asīriešu-armēņu-holandiešu black / death metal grupa, kura spēlē, kā viņi paši to dēvē - mezopotāmiešu metālu, kurš smeļ sev iedvesmu no senās un bagātīgās Tuvo Austrumu vēstures. Galvenais virzītājspēks ir grupas līderis Ashmedi, kurš izveidoja kolektīvu 1993.gadā Jeruzalemē. Jau pirmais albums ar provokatīvo nosaukumu 'As Jerusalem Burns... Al'Intisar' [1996], izraisīja lielu ievērību black metal aprindās, jo līdz tam laikam vēl neviens nebija atļāvies savienot seno šumeru mitoloģiju ar okultām, un pat atklāti velnišķīgām tēmām. Saprotams, ka tas nepalika bez ievērības, un reliģisko fanātiķu un varas spiediena rezultātā grupa drīz vien izlēma emigrēt uz Nīderlandi, kur netraucēti varēja sākt nodarboties ar mūziku.

Tiek parakstīts līgums ar franču izdevniecību Osmose Productions, un seko plejāde ar kritiķu labi novērtētiem albumiem: 'Djinn' [2001], 'Sphynx' [2003], 'Emissaries' [2006]. Pēdējais grupas albums 'The Epigenesis' [2010] jau iznāk ar pasaulē visatpazīstamākās metāla firmas  Nuclear Blast Records atbalstu, kas tikai apliecina MELECHESH pašreizējo popularitāti.

http://www.youtube.com/watch?v=0O5D0A-YHxg

MELECHESH tulkojumā nozīmē 'uguns dievs’, un tāda ir arī pati grupas radītā mūzika – ugunīgi ātra un ekstremāla. Pēdējos divus gadus grupa apceļo pasauli ar koncertiem un šogad uzstāsies KILKIM ŽAIBU kā festivāla galvenā grupa!

http://www.melechesh.com

Biļetes no 16 Ls nopērkamas visās Biļešu Serviss kasēs un internetā:
http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/festivals/kilkim_zaibu_2012/?concert=98998

Pirms tam rakstījām arī te:
http://karametals.lv/zinas/kilkim-zaibu-pa-janiem-zibenos-leisu-pamale-707/

http://www.youtube.com/watch?v=sqfFCiAvyyE

http://kilkimzaibu.com
http://www.draugiem.lv/kilkimzaibu

 


 

 

 

 

 

Komentāri: