Metālisti pieveic pūķi un ar stilu izglābj princesi!

(Vispār jau pasaka no tautas ... pieaugušajiem!!!) Konkrētais teksta gabals, pats sevi mazpamazām papildinādams, klīst apkārt pa internetu. Ir tikai dabiski, ka viņš tiek ievietots arī šeit! Brīdinājums par pašerpu valodu...

… Dota situācija, kurā skaista princese ir ieslodzīta pilī, un to apsargā pūķis. Kā ar šo situāciju tiktu galā bruņinieki, kas katrs spēlē savādāka stila grupā?

Nu tātad, no...
-THRASH METAL
Aizstāvis ierodas, pieveic pūķi un izdr* princesi.

-HEAVY METAL
Aizstāvis ierodas uz Harleya, nogalina pūķi, iedzer alu un izdr* princesi.

-SPEED METAL/HAIR METAL (ak, saldie astoņdesmitie…)
Bruņinieks ātri uzdrāžas kalnā, paķer princesi tā, ka pūķis nemaz nepamana, un tad pēc tam arī fiksi divās minūtēs izdr*.

-POWER METAL
Aizstāvis ierodas, jājot uz vienradža un, izvairoties no pūķa, izglābj princesi — apburtā mežā viņi abi sāk mīlēties.

-FOLK METAL
Varonis ierodas ar dažiem rūķiem, spēlējot dūdas, kokles, akordeonu, vijoli, flautu un vēl citus dīvainus instrumentus. Pūķis aizmieg. Pēc tam visi pazūd — bez princeses.

-VIKING METAL
Aizstāvis ierodas ar kuģi, ar savu vareno cirvi tas nogalina pūķi. Tas nodīrā pūķim ādu un apēd to. Viņš izdr* princesi līdz nāvei, pirms aiziešanas nozog viņas mantas un nodedzina pili.

-DEATH METAL
Varonis ierodas, nogalina pūķi, izdr* princesi un nogalina to. Viss notiek blast-beat ritmā — vismaz 400 sitieni minūtē.

-BLACK METAL
Varonis ierodas pusnaktī un nogalina pūķi, pils priekšā uzdurot to uz mieta. Pēc tam viņš izvaro princesi un veic rituālu, dzerot viņas asinis — pirms nogalina pavisam. Pēc tam viņš princesi uzdur uz mieta līdzās pūķim. Pēc tam viņš ņem kādu no saviem grupas biedriem, nogalina arī to un nonāk cietumā, kur sēdēdams izlaiž vismaz 6 albumus, kuros viens pats spēlē visus instrumentus. Ja vien pats nav cietumā pataisīts par princesi.

-GRINDCORE
Aizstāvis ierodas, nogalina pūķi un viņa zarnas izklāj pils priekšā. Izdr* princesi un nogalina to. Tad viņš izdr* beigto ķermeni. Pēc tam iecērt viņas vēderā un apēd viņas zarnas. Tad atkal izdr* pūķa sprāgoni, dedzina princeses līķi, līdz pēdējo reizi izdrā izdr*.

-DOOM METAL
Aizstāvis ierodas, ierauga — cik liels pūķis! — un nodomā, ka nekad viņu nepieveiks. Viņš iekrīt depresijā un plāno pašnāvību. Pūķis cenšas viņam palīdzēt, liekot klausīties Shining albumu III — Angst — Självdestruktivitetens Emissarie.

-GOTHIC METAL
Princese ir ģērbusies melna samta vakarkleitā un dzied soprānu. Pūķis tiek pielikts pie klavieres. Viņi nav tikuši pirmajai dziesmai līdz vidum, kad Roadrunner un Nuclear Blast jau piedāvā līgumu par debijas albumu.

-PROGRESSIVE METAL
Aizstāvis ierodas ar ģitāru un spēlē solo 26 minūtes no vietas. Pūķis nogalina pats sevi aiz garlaicības. Varonis aiziet uz princeses guļamistabu un spēlē citu solo, izmēģinot visādos veidos dažādas melodijas, kuras iemācījās pēdējā gadā. Princese aizbēg, meklējot HEAVY METAL varoni.

-GLAM METAL
Varonis ierodas! Bet pūķis sāk smieties par džeka izskatu, un ielaiž to iekšā. Viņš nozog princeses meikapu un nokrāso pili skaisti rozā krāsā.

-NU-METAL/CROSSOVER
Varonis ierodas ar nograbējušu Honda Civic. Viņš mēģina uzveikt pūķi, izaicinot to uz repa frīstailu, bet nekavējoties gūst trešās pakāpes apdegumus, kad viņa idiotiskajām repera drēbēm trāpa pūķa par atbildi spļautā uguns. Pāri paliek sarkana beisbola cepure.

-INDUSTRIĀLAIS METĀLS
Pūķis tiek sagūstīts ar ķēdēm un saslēgts pamatīgā krātiņā, aizvests uz Diseldorfu vai Manheimu, ieslodzīts kādas tērauda rūpnīcas pagrabā, kur viņš tiek piespiests spļaut uguni, tādā veidā ietaupot uz akmeņoglēm. Blakus stāv Rammstein vīri kopā ar Al Yourgensen un Wayne Static un, sadistiski smīnēdami, sacer politiski nekorektus hitus. Princese tiek norakstīta metāllūžņos — lai ņem un drāž, kas grib.

-KRISTĪGAIS METĀLS
Varonis ierodas, sazombē un nogalina pūķi. Pūķa gaļa tiek izdalīta nabagiem. Tad viņš izglābj princesi, gaida līdz kāzām un tikai tad izdr*.

Heyjā!!!

Komentāri:

  • Sidlavs (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Pat vikingi nevar pārspēt grindcore! Laba atsauce uz Vargu Vikernesu pie blekmetāla.

  • kee (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    hujnja

  • Helvijs Fleiss (Throner) @ 24.12.2011 - 03.33

    njaa par BM labs:D