METALLICA' i jauns albums?

Nesen kādā intervijā noķerts vienības ģitārists Kirks Hammets, kuram nu uzdoti daži ziķerīgi jautājumi... Par iespējami nākamo albumu un par gaidāmajiem "Lielā četrinieka" koncertiem. Plusā kāda grāmata!

"Artisan News Service" korespondentam Kirks atbildēja...

- "Lielais četrinieks", tas gaidāms kā varens pavilciens. Tas būs kā laba visu 'heavy metal' mūziķu atkalapvienošanās. Atcerēsimies visas vecās "cīņas" mūzikas laukā. Tam vajadzētu būt ļoti pavelkošam pāsākumam!

- Jaunais albums? Mums patreiz nav tūlītēji plāni šajā virzienā. Mēs vairāk koncentrējamies uz šīs tūres pabeigšanu, ko noslēgsim ar dažiem šoviem novembrī Austrālijā. Pēc tam būs ne visai garš pārtraukums, pajautājiet tad!

Tā teikt, skaidrāki paziņojumi nākamā albuma saistībā varētu būt gaidāmi 2010. gada izskaņā.

Taču pavisam skaidras vēstis ir saistībā ar kādu ... grāmatu, ko prezentēs mūsu jau pieminētais Kirks Hammets. "Too Much Horror Business" - būs nosaukums lasāmajam lieldarbam, kur METALLICA's mūziķis dalīsies ar lietām un hobijiem, kurus dara brīvajā laikā no muzicēšanas ar vienības kolēģiem. Kā pats izsakās: "šausmu filmu afišas, spēļmantiņas, komiksi - un tādā garā... Es atceros, pirmo žurnālu par monstriem izlasīju Sanfrancisko laikos jau sešu gadu vecumā." Kopš tā laika mākslinieks ir biežs viesis dažādos aukcionos un izsolēs, kur aizvien papildina savu kolekciju. Beidzot hobiji jādara zināmi sabiedrībai...

www.metallica.com

Komentāri:

 • rofls (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Viņiem nav apnicis taisīt tos vienveidīgi neklausāmos albūmus?

 • Ainārs (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Bet kāpēc nē, ja ir tūkstošiem cilvēku, kas gatavi šos vienveidīgi neklausāmos albumus klausīties?

 • dAziks. (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Taisīt jaunu albūmu, ideja nav slikta, bet es viņu vietā nelaistu viņu tik ātri, es darbotos pie tā albuma daudz ilgāk, nekā pie Death Magnetic, lai viņš arī galu galā būtu novērtējams un klausāms, nevis, lai veidotu jaunu Pasaules tūri, kuru tāpat apmeklē cilvēki, lai klausītos 80`s stuff, lol.

 • Raitis Sametis (sametis) @ 24.12.2011 - 03.33

  METALLICAi - ir tas trūkums. Paši sevi uztaisījuši par konveijera produktu. Baidos - pie pārmēru lielām pauzēm no komandas puses: viņus ātri vien aizmirsīs. Un tukšajā vietā tad "ātri vien ielīdīs" kāda cita brigāde. Gribētāju aizņemt viņu nišu ir pietiekami.