METALLICA: ir ziņas par gaidāmo albumu

Sāksies darbs pie šā 2011. gada pavasarī... tātad pavisam drīz.

Nesen "The Pulse of Radio" izdevums pavēstījis, ka visas lietas sāksies pavasarī. Iesākumā mūziķi cerējušies jaunos ierakstu darbus sākt martā, taču tagad studijas darbs pārnests uz maija sākumu.

Savukārt vienības ģitārists Kirks Hammets pavēstījis RollingStones.com vietnei: "visu centīsimies padarīt divās nedēļās. Turklāt – nav zināms, vai tie būs 100% METALLICA ieraksti. Uzmetumi jaunām dziesmām, tā teikt, tapuši kā projekts. Tas vairāk kā studijas darbs, nevis pilnvērtīgs METALLICA albums". Bet metāla vienības fani visādos forumos un vietnēs par šādiem vārdiem runā – izlocīšanās, lai uzturētu intrigu.

Vēl viena intriga novējojās gaisā, kad panesās baumas – varbūt tiks izmantoti tie ieraksti, kas vēl pirms gadiem desmit tika veikti Presidio piepilsētā Sanfrancisko pievārtē. No vēstures zināms, tika veikti ieskaņojumi – kas vēl līdz šim brīdim nav izmantoti. Toreizējie ieraksti sākās un tika arī pārtraukti, kad frontmens Džeims Hetfīlds uz ilgu laiku ietika rehabilitācijas klīnikā. Kad Džeims atkal bijis uz kājām – tad visi ieskaņojumi sākās no nulles un vēlāk rezultējās "St.Anger" albumā. Tiek noliegtas arī izskanējušās šaubas: kad šie "pazudušie" ieraksti varbūt tika pielietoti "Death Magnetic" (2008. gada un pagaidām hronoloģiski pēdējā) lielriņķī. Nekas patiesībā tāds nav bijis. Un nekas tamlīdzīgs neplānojas arī jaunākajā lieldarbā.

Saprotams, netiek sniegti konkrēti termiņi – kad jaunais lieldarbs varētu parādīties taustāmos apcirkņos. Nav arī skaidrības, kas tos izdos. Tagadējais kontrakts ar Warner Music ir noslēdzies, nav nekādas norādes par turpmākām sarunām ar kādu citu izdevniecību. Kirks Hammets saka: "skatīsimies, kas notiks...".

Minikomentāra vietā: tādai vienībai, kas nav tikai grupa vien – bet drīzāk ir uzņēmums, noteikti būs "jāsakatās un pat jārīkojas", lai par viņiem pēc tagadējās "Death Magnetic" tūres pēdējiem koncertiem neaizmirstu, un lai viņu frontē būtu tādi paši graujoši panākumi arī dažos tuvākajos gados...

Vietne: www.metallica.com

Komentāri: