Metallica Rīgā 2010 - gan tikai vienu reizi

Grupas pārstāvji un turnejas rīkotāji ar nožēlu paziņo, ka "Metallica" otrais Rīgas koncerts, kas sākotnēji bija ieplānots 2010. gada 18. aprīlī, tiek pārcelts uz Tallinu. Rīgā komanda koncertēs 17. aprīlī. Informācija no www.fbi.lv

Saistībā ar ekonomikas kritumu Latvijā nebija pietiekams pieprasījums pēc divu koncertu biļetēm, tāpēc grupa lēma tos apvienot vienā. "Metallica" ar nepacietību gaida savu atgriešanos Rīgā pēc fantastiskā koncerta lietainajā 2008. gada jūlija dienā un no sirds cer, ka šīs izmaiņas neapgrūtinās fanus.

18. aprīlī "Metallica" dosies uz Tallinu Igaunijā, kur sniegs koncertu "Saku Suurhall" arēnā. Kad 2006. gada jūnijā "Metallica" uzstājās Tallinā, tas kļuva par visu laiku lielāko dzīvas mūzikas koncertu Baltijā. Grupa ir ļoti saviļņota pirms gaidāmās atgriešanās.

Otrā Rīgas koncerta biļešu īpašnieki tiek aicināti iegādātās biļetes apmainīt pret biļetēm uz pirmo koncertu, kas notiks 17. aprīlī Rīgā, vai uz koncertu, kas notiks 18. aprīlī Tallinā. Stāvbiļetes uz pirmo koncertu 17. aprīlī vairs nav pieejamas, tāpēc otrā koncerta stāvvietu biļešu īpašnieki varēs apmainīt iegādātās biļetes pret augstākas vērtības sēdvietām uz pirmo koncertu bez papildu piemaksas.

18. aprīļa Rīgas koncerta biļešu īpašnieki varēs apmainīt biļetes jau no pirmdienas, 11. janvāra.

Lai atvieglotu biļešu apmaiņu biļešu īpašniekiem, ieteicams jau savlaicīgi aizpildīt pieteikuma veidlapu šeit: http://www.ticketpro.l...
Biļetes, kas iegādātas interneta veikalā www.ticketpro.lv, iespējams apmainīt, sūtot elektronisko pieteikumu kopā ar aizpildītu veidlapu uz e-pastu [email protected]
Biļetes, kas iegādātas SIA "Biļešu paradīze" tirdzniecības vietās, iespējams apmainīt jebkurā SIA "Biļešu paradīze" tirdzniecības vietā (vietu saraksts: http://www.bilesuparad...). Jautājumu vai neskaidrību gadījumā zvaniet pa SIA "Biļešu paradīze" informatīvo tālruni (+371) 90002000 (darba dienās 10:00 – 18:00, maksa par zvanu 0.48 LVL/min, t.sk. PVN) vai rakstiet uz elektroniskā pasta adresi: [email protected]

Biļešu apmaiņa turpināsies līdz 2010. gada 1. martam.

Koncertaģentūra "FBI" un grupa "Metallica" atvainojas visiem 18. aprīļa koncerta biļešu īpašniekiem par sagādātajām neērtībām.

Otrā Rīgas koncerta pārcelšana uz Tallinu nekādi neietekmē grupas koncertu 17. aprīlī Rīgā. Kā ziņots, "Metallica" uzstāsies "Arēnā Rīga" uz 360 grādu skatuves, un skatītāji varēs baudīt grupas priekšnesumu no visām tās pusēm. Biļetes uz grupas "Metallica" koncertu nopērkamas interneta lapā www.ticketpro.lv un "Biļešu paradīzes" kasēs. Stāvbiļetes ir izpārdotas, bet vēl pieejamas sēdvietas par 40 latiem.

Komentāri:

 • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Saistībā ar ekonomikas kritumu Latvijā nebija pietiekams pieprasījums pēc divu koncertu biļetēm...
  ---
  Kas viņi tā arī uzrakstīja, jebšu to Sametis pats piedzejoja? Pie diženiem LV matemātiķiem tāda opcija, kā pārdot vairāk biļešu par mazāku cenu, laikam pat netika apspriesta?

 • Sca (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  oficiālā presrelīze!
  naw jau nekāds brīnums,ka tā.
  biļetes neizpirka, kā gribējās un attiecīgi,FBI pārbīdīja datumu uz Igauniju.

  http://www.metallica.c...

 • Sca (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  --> Pie diženiem LV matemātiķiem tāda opcija, kā pārdot vairāk biļešu par mazāku cenu, laikam pat netika apspriesta?

  piekrītu un tikai.
  viedi vārdi.

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Nekad nedzejoju, ja nu vienīgi reizēm "cirvju tēsienu nodaļā". Šī pilnībā infa no vietējiem organizatoriem.

 • Neonz (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Interesanti, ka mūsu pašu bāleliņi runā tikai par divām iespējām, ko darīt ar biļetēm - mainīt pret sēdvietām uz otru Rīgas koncertu vai stāvvietām uz Tallinas koncertu. Bet Metallica lapā ir skaidri un gaiši minēta arī trešā (kas ir loģiska) - pilna naudas atmaksa.

 • alkāns (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Ja kāds nezināja, tad FBI ir nagu maucēji. Labi vien ir ka šiem mau**m neizdevās uzvārīties dubultā uz pensionār-trašu. 40 LVL par biļeti... tur jābūt labai bezkaunībai.

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Vai godājamais "alkāns" ir strādājis minētajā firmā/ vai varbūt - kādā "tu-draudzībā" ar turienes cilvēkiem, kad ir tik strikts apgalvojums? ** Mans viedoklis ir- nedaudz neuzminēja biznesu, kas gan ir normāla parādība, kad nodarbojamies ar uzņēmējdarbību.

 • knaggis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  cik ilgi viņi ar šādu biznesu nodarbojas, ka varēja tā neuzminēt? nedomāju ka iesācēji

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  FBI - ir kādus gadus 12 (vairākkārt mainījuši saimniekus, līdz beidzot kļūstot par "Live Nation" vietējo meitfiliāli). BET: vienalga - pat visspējīgākais un talantīgākais biznesmenis visu 100% nevar uzminēt. Ja tā būtu- tad tā būtu PASAKA: visi bagāti, visiem garantēti ienākumi. Šajā pasaulē nekas nav absolūts, pat ne bizness. Neviens, piem. recesiju, kas jūtamāk kā citur, izpaužas tieši Latvijā.

 • whatever (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  If you have tickets to the show in Riga on April 18, you have three options: 1.) You may exchange them for the Riga show on April 17, 2.) You may exchange them for the Tallinn show on April 18, or 3.) You may obtain a full refund. There are no more standing tickets available to the first show in Riga, but if you have standing tickets for the second show, you may exchange them for seated tickets of higher value to the first show on April 17 without additional payment. Please use the form here.
  tiešām, kāpēc letiņi piedāvā tikai 2optionus...?