METALLICA un Lou Reed ir "Lulu"

Vispār šo sauc par gada aliansi... Tātad Lū Rīds (Lou Reed), kurš pazīstams kā eksperimentālistiski avangarda roka karalis un METALLICA vienojušies kopdarbā, kas jau 1. novembrī uzradīsies kā kopējs albums "Lulu". Minētajā datumā (ASV dienu ātrāk) veikums būs publiski dabūjams visos pasaules veikalos.

Pagaidām zināmi dažu dziesmu nosaukumi...
"Junior Dad "
"Little Dog "
"Mistress Dread "
"Pumping Blood"

Ar producēšanas lietām pamatā nodarbojās paši mūziķi, piepalīdzot Helam Vilneram (Hal Wilner, kurš stādājis ar Marianu Feitfulu un Loriju Andersoni) un Gregam Fidelmanam (Greg Fidelman).
"Mums bija interesanti strādāt ar Lū"- runā Džeims Hetfīlds (James Hetfield) no METALLICA.- "Un man bija vien liels jautājums – kādā veidā tas viss izvērsīsies un kas galu galā sanāks? Bija lieliski, kad :Lū atsūtīja tekstus dziesmām. Tas bija kaut kas, kurā mēs iekrampējāmies ar zobiem. Turklāt es varēju atteikties no vokālista lietām un tekstu sacerēšanas. Un varēju sakoncentrēties mūzikā. Mēs ar Larsu (Ulrihu) apsēdāmies pie akustiskajām ģitārām un tālāk peldējām pa straumei. Tā bija lieliska dāvana – ļaut METALLICAi izteikt sevi šajās dziesmās. Tieši to mēs izdarījām".

"Mēs radījām "Lulu" visai izsmalcinātā veidā, izmantojot roku"- savukārt runā Lū Rīds – "Tas ir pamatīgākais un dzelžainākais roks, uz ko spējīga METALLICA. Tā ir viņu teritorija. Mēs spēlējām kopā, un es sapratu – sapnis ir noticis. Es to izdarīju ar labāko grupu, ko varēju atrast. Protams, mēs katrs bijām patiesi attiecībā uz to, ko izdarījām. Un šis albums sanācis patiess. Un mēs to mēģinājām izveidot tik varenu, cik to bija vien iespējams."

"Tas nav ne METALLICA, ne Lū Rīda albums" – piebilda Kirks Hemmets (Kirk Hammett) – "Tas ir kaut kas sevišks. Tas ir jauns hibrīds".

http://www.loureed.com/
http://www.metallica.com/

Komentāri:

  • black widow (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Interesanti. Nez vai būs vairāk uz trešmetal pusi, jeb country metāls? Visumā neko labu jau labāk negaidīt x)

  • Anonīmais Šakālis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Ja ņem par piemēru Lū Rīda Metal Machine Music albumu, tad pašu vellu var sagaidīt! Reti kurš ģitārists tik daudzveidīgs.