Metalshow.lv Open Air – 2010 ar Rotting Christ

Sengaidīta ziņa Latvijas smagās mūzikas cienītājiem! Viss risināsies jūlija pirmās nedēļas nogalē – 2.,3. un 4. datumā Kā pirmie headlaineri savu dalību festīvālā apstiprinājuši Grieķijas dark metal grandi Rotting Christ un viena no vadošajām vācu modernā metāla triecienvienībām Caliban, taču jaunumi vēl sekos un jūlijā Rīgā redzēsim vēl arī citas spēcīgas vienības.

Arī šovasar – šoreiz visā jūlija pirmās nedēļas nogalē – 2.,3. un 4. datumā –, Rīgā notiks smagās mūzikas festivāls Metalshow.lv Open Air!

No piektdienas līdz svētdienas vakaram daļa galvaspilsētas būs smagās mūzikas pasaule, kurā uzstāsies gandrīz pussimts grupu. Kas būs īpašie viesi? Kā pirmie headlaineri savu dalību festīvālā apstiprinājuši grieķijas dark metal grandi Rotting Christ un viena no vadošajām vācu modernā metāla triecienvienībām Caliban, taču jaunumi vēl sekos un jūlijā Rīgā redzēsim vēl arī citas spēcīgas vienības.

No pirmdienas, 22. februāra, iepriekšpārdošanā „Biļešu Paradīzes” kasēs varēs iegādāties biļetes uz visām trim festivāla dienām par Ls 14, vēlāk biļetes kļūs dārgākas.
Izdevīgs piedāvājums – sestdien, 20. febrārī, kluba „Melnā Piektdiena” bārā (grupas The Blackout videoklipa prezentācijas pasākuma ietvaros) pirmās piecdesmit biļetes varēs iegādāties par īpašu cenu - Ls 10.

Klausītāju iecienītais un mūzikas kritiķu atzinīgi vērtētais festivāls šovasar notiks jau sesto reizi. Pirmos četrus gadus tas dažādas smagmes intensitātes klausītājus pulcēja Blomē, netālu no Smiltenes, kur divu dienu garumā varēja izbaudīt dabas, mūzikas un patīkamas gaisotnes sniegto kombināciju.
Festivālā spēlējuši tādi spēcīgi un pasaulslaveni smagās muzikālās frontes pārstāvji kā Dark Tranquillity, Pain, Cradle of Filth, The Exploited, Agnostic Front, Tyr, un daudzi citi, kā arī Baltijas un pašmāju nopelniem bagātākās un ievērības cienīgākās grupas.
Pagājušajā vasarā, ņemot vērā dižķibeles izraisītās korekcijas un negācijas daudzu dzīvēs, festivāla norises vieta tika mainīta. Divu dienu garumā notika urbanizētā Metalshow.lv - Anticrisis versija tepat Rīgā, klubā „Melnā Piektdiena” un tam blakus esošajā teritorijā, kas, protams, bija atšķirīgi, taču saglabāja visas labākās kvalitātes kā muzikāli, tā tīkamās gaisotnes ziņā.

Arī šogad festivāls Metalshow.lv Open Air vēl notiks Rīgā, jūlija pirmajā nedēļas nogalē Brīvības gatvē 193c gan „Melnās Piektdienas” telpās uz mazās skatuves, gan uz īpaši būvētas lielās skatuves laukumā aiz kluba ēkas. Teritorija tiks labiekārtota, turklāt jaunums - būs arī apsargāta telšu pilsētiņa un mantu glabātava, ko noteikti atzinīgi novērtēs pasākuma apmeklētāji no citām pilsētām. Par mūzikas mīļotāju fiziskās labsajūtas uzturēšanu rūpēsies vairāki bāri, kā arī tiks gādāts par kvalitatīvu ēdināšanu un patīkamu laika pavadīšanu.

Grupa Rotting Christ savas ilggadējās darbības laikā devusi nenovērtējamu ieguldījumu ekstremālās mūzikas attīstībā. Tās raksturlielumi ir kvalitāte un bezkompromisu profesionālisms kā mūzikas radīšanā, tā paušanā tautas masām koncertuzstāšanos laikā.
Grupas jaunākais veikums ar nosaukumu „Aealo” dienasgaismu ieraudzīja šā gada februārī. Tajā viņi smēlušies iedvesmu grieķu kultūras mantojumā savu unikālo un atpazīstamo dark metal skanējumu bagātinot ar folkloras un tautas mūzikas elementiem. Albuma nosaukums „Aealo” sengrieķu valodā nozīmē katastrofu un destrukciju un asociatīvi ataino tā muzikālo un lirisko saturu.

Grupa Caliban ir Eiropas metalcore skatuves veterāni, kas savu lielisko reputāciju un plašo fanu pulku visā plašajā pasaulē uzturējusi nemainīgi pieaugošā progresijā ar cītīgu darbu, lieliskiem albumiem un aktīvu koncertdarbību. Jaunākais grupas albums „Say Hello To Tragedy” ir iespaidīgs muzikālās agresivitātes un emociju pārpilns vēstījums par mūsdienu traģēdijām, cilvēku savstarpējās saprašanās trūkumu un to varbūtējo pasauli, kādā mēs varētu dzīvot, ja vien pacenstos.

Metalshow.lv Open Air vienmēr ir notikums!
Tie, kuri jau bijuši, – pārtiniet patīkamāko atmiņu iespaidu rullīšus no iepriekšējiem festivāliem, atminieties, cik labi, tas bij’, un dodieties baudīt arī šā gada piedāvājumu!
Tiem, kuri vēl nav bijuši, viens no šīs vasaras galvenajiem uzdevumiem: uzzināt, kas tas ir, ko daudzi vairākus gadus pēc kārtas atzinuši par labāko esam!

www.metalshow.lv

Komentāri:

 • Bestial_Warfucker (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Modern metal I don't give a fuck - I was raised on rock!

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  ...tāda varbūt ļoti neoficiāla vēsts par Imm... ui, es baidos izteikties, ka nenoskauž Sātans! Gaidīsm ziņas no festivāla, kādas 45 bandas taisās ņemties.

 • hmmmmzzz (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Sameti sitaja teksta par daudz udens ir liets.
  Un pie tam metalshow anticrisis cik ar cilvekiem runaju bija viena no pagajusa gada lielakajam vilsanam jo cilvekiem tomer nepatik sis variants ka jabeidz spelet 23.00 zem klajas debess vai ari par to ka nav kur naksnot kopuma pasakums ne visai.

 • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Jā - obligāti jāmūk prom no Pilsētas.

 • knaggis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Bestial_Warfucker vecais krabi- iesālies..... iztaisno savus rock ilgviļņus un ja uzvedīsies pieklājīgi iedošu čupačups

 • knaggis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Bestial_Warfucker- atradies te baigais karadrātētājs

 • Bestial_Warfucker (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Jā, es drātējos pie karametāla!

 • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Tikmēr Trūmetālā ziņa, ka Kilkim Žaibu šogad notiks citā vietā - Varniai nacionālajā parkā pie ezera. Golden Beach party. Ja būs labs laiks - varbūt jāapsver ideja aizbraukt.

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Es to vien daru- kā leju ūdeni... uz karametāla dzenskrūves ratiem:)

 • alkāns (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Būs vien jāiet, ko lai citu dara? :) varētu tikai vairāk kādas death/thrash grupas atvilināt.

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Tā teikt, daudzas cerīgas ziņas (un bandu nosaukumi) sekos!

 • Throner (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Grondh Tomeer buus:)