Metalshow.lv Open Air 2010 - ziņas par ieejas biļetēm

(Ziņo organizātori) Uzmanību – šogad NEBŪS vienas dienas biļetes konkrētai festivāla dienai. Pērkot biļeti pie ieejas festivāla teritorijā, tā būs derīga uz visu atlikušo festivāla laiku.

"Tātad, pērkot biļeti piektdien, 2.jūlijā – saņemsiet biļeti visām trim festivāla dienām.
Pērkot biļeti sestdien, 3.jūlijā – saņemsiet divu dienu biļeti,
Savukārt pērkot biļeti svētdien, 4.jūlijā – saņemsiet biļeti festivāla pēdējai dienai.

Biļetes uz visām trim festivāla dienām jau nopērkamas „Biļešu paradīze” kasēs un internetā – www.bilesuparadize.lv

Šobrīd biļetes cena ir Ls 14, taču jau vistuvākajā laikā tās kļūs dārgākas!

_______________________________________________

Klubs „Melnā Piektdiena” un „Lāčplēša Alus” ar lepnumu piedāvā festivāla Metalshow.lv programmas naglu – Lielbritānijas ekstrēmās skatuves pionierus un Brutal Death Metal / Grind Core mūzikas stilu pamatlicējus – NAPALM DEATH!

Dalību festivālā jau apstiprinājuši Grieķijas dark metalgrandi ROTTING CHRIST un viena no vadošajām vācu modernā metāla triecienvienībām CALIBAN.

Šogad festivāls Metalshow.lv Open Air notiks Rīgā, 2., 3. un 4. jūlijā Brīvības gatvē 193c - gan „Melnās Piektdienas” telpās uz mazās skatuves, gan uz īpaši būvētas lielās skatuves laukumā aiz kluba ēkas.

Jaunums - būs arī apsargāta telšu pilsētiņa, ko noteikti atzinīgi novērtēs pasākuma apmeklētāji no citām pilsētām. Par mūzikas mīļotāju garīgās un fiziskās labsajūtas uzturēšanu rūpēsies vairāki bāri, kā arī tiks gādāts par kvalitatīvu ēdināšanu un patīkamu laika pavadīšanu."

Vairāk informācijas par festivālu meklē: www.melnapiektdiena.lv

Komentāri: