"Metalurģija" uzsit...

...uzsit prieku, ka pa reizei notiek dažas neformālas lietas. Un tad no 19. novembra vakarā uz reizi pēc Latvijas svētkiem atsākās vai jaunā vietā iesākās kāda trakmetālistu tradīcija. Nu jau zem "Pērkona Stāstu" ("Thunder Tales" zīmes) Pagāja jautri, un daža doma novirpinājās pēcāk jūsu padevīgā kaprača prātā.

Nez kur vēl ir pasēdēšanas prieki metāliskās mūzikas gaisotnē. Varbūt kādās ārzemēs, kur arīdzan mataino tauta ir lielākā barā un skaļākos vārdos. Skaļāk dzer alu, skaļāk pārspriež dienā un naktīs padarītās lietas, kā arī turpmāk darāmo. Vienkārši "tusojas". Arī šajā visiem zināmajā "metalurģijā", kas tagad aizslēpusies zem segvārda "Thunder Tales".

Tas bija,... bet kas būs. Laikam jau ~ 30 smagmūzikas piekritējiem, kas palīdzēja patukšot "Teo" bāra alus krājumus, būs turpinājums. Neoficiāli pieļauta iespēja – nākamreiz "Thunder Tales 2" (?) būs kaut kad 2012. gada sākumā. Atkal saiesimies vienā barā, atkal plūdīs ribās alus kausi. Atkal kādam rītā sāpēs galva, atkal kāds ar pūlēm mēģinās atcerētie- ko sacījis, un ko "bezfilmā" darījis?

Bet ir viens kāds BET. Izsenis zināms, kvantitāte agrāk vai vēlāk pāriet kvalitātē. Un arī šādā nākamā vakarā – varbūt izdarīsim ko jēdzīgu par vienkāršu "atrašanos barā". Kāds basģitārists sarunās vietu jaunveidotā rokgrupā, kādas citas trakmūzikas bandas līderis sarunās nākamo solistu. Trešā pašplūsmā palaidusies mūzikas zāģerbrigāde tiks pie sprauna menedžera. Ceturtā un drusku vairāk uzprišināta mūzikas vienība pirmo reizi satiksies ar sava nākamā albuma izdevēju. Un tā tālāk un tā joprojām.

Un tad jau sacerēsimies- pēc "Thunder Tales nr.5" saieta: mums uzradīsies piecas jaunas trakmūzikas vienības. Ne sevišķi garā metālisko albumu sarakstā piebiedrosies vēl pieci attiecīgā gada riņķi. Un notiksies vēl vesela rinda darbību, kas kopumā pabīdīs karametāla + LV lietas uz trakākām kapsētas ielokiem.

Šo rindu autors atminās aizvadītos padomju laikus – reiz bija tādas "biržas" dažos piepilsētas mežos. Piemēram, Beberbeķos vai pie Gaiļezera slimnīcas. Kur padomijas vispārējā deficīta apstākļos bija sadabūjamas nedaudzos vinila ekseplāros arī patiesā rokmūzika, un kur varēja sarunāt vienu kādu maiņu uz priekšdienām. Un kur par rubli varēja nopirkt svaigāko "Billboard" izprintērtu "top albums 200"...

Saprotams, tos laikus nesalīdzināsim ar šiem. Šodien informācija kaudžu kaudzēm mētājās visos plauktos. Atliek tikai kā putna pienu paņemt un norīt. Taču "Pērkona Stāstu" vakarēšana aizvien būs noderīga. Līdzās skaļām sarunām un alus patēriņam būs kāds sausais atlikums. Vai ne?

Neliela fotogalerija no "Pērkona Stāstiem" ir: http://foto.inbox.lv/f...

http://karametals.lv

Komentāri:

  • Juris (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Nākošais pasāciens plānojas 27. janvārī.