Motörhead - jauna albuma ieraksts 2010. gada februārī

Par šādu lietu "Abort Magazine" korepondentam pavēstījis trīsvienības līderis Ians "Lemmy" Killmisters. Ierakstu sesijai jāsākas februārī. Bet nupatās arī grāmata ir ļaudīs.

Gaidāmais jaunais albums, kuram nosaukums vēl nav pavēstīts, būs nākošais pēc "Motörizer", kurš atklātībā tikai laists 2008. gada 28. augustā un pirmajā nedēļā "Billboard" albumu topā gan sasniedza visai necilo 82. vietu ar izpārdotiem 6400 eksemplāriem.

Bet daudz nesenāk, šā novembra 2. datumā Lielbritānijā bazētajā grāmatu izdevniecībā "John Blake Publishing Co" tika prezentēta paša Lemmy apstiprinātā (autorizētā) grāmata "Motörhead: In The Studio", kurā apkopotas paša intervijas un sarunas, kā arī dažādu producentu (kuri sadarbojušies ar Motörhead pie iepriekšējo albumu ierakstiem) pastāsti par komandas ikdienu un lielākiem koncertiem, tāpatās par albumu rakstīšanas procesa "virtuvi".

On November 2, U.K.-based publisher John Blake Publishing Co. will release the authorized book "Motörhead: In The Studio" by biographer Jake Brown, featuring exclusive interviews with MOTÖRHEAD mainman Ian "Lemmy" Kilmister.

Motörhead vietne: www.imotorhead.com

Komentāri: