Mūžīgais karnevāls jeb DECAPITATED ir atpakaļ!

Beidzot starp dažādām kapsētu ziņām patrāpījusies arī kāda laba vēsts. Samērā neticami, bet viena no labākajām Polijas death metal grupām DECAPITATED pēc piecu gadu pārtraukuma šonedeļ ir izdevuši savu jauno ripuli "Carnival Is Forever".

Neticami ir tapēc, ka tieši piecus gadus atpakaļ visi apraudāja jauno un daudzsološo poļu komandu, sakarā ar letālo ceļa satiksmes negadījumu (vairāk par to lasiet pie grupas profila) un likās, ko nu tur vairs. Bet nē, jāizsaka respekts cilvēkiem, kas māk savākties arī pēc tādiem likteņa triecieniem. Te neliela intervija pirms albuma ieraksta ar ģitāristu Waclaw "VOGG" Kieltyka:

Rezultātā VOGG ir atradis jaunus DECAPITATED biedrus, ir izdarīts ieraksts un rezultāts ir pieejams kopš 12. jūlija ar Nuclear Blast starpniecību. Šī gan nav domāta kā albuma recenzija, bet gan tīri informatīvi raksts tiek mērķēts, lai notrauktu atmiņas putekļus no sen klausītiem poļaku albumiem un pie viena ievērtētu arī jauno "Carnival Is Forever".

Albumā ietilpst sekojošas kompozīcijas:

1. The Knife
2. United
3. Carnival Is Forever
4. Homo Sum
5. 404
6. A View from a Hole
7. Pest
8. Silence

Albums pavisam noteikti ir notikums, un iespējams, ka mēs to apskatīsim arī padziļinātāk. Pie tā izstrādes ir piedalījies Daniels Bergstrands (uzdarbojies kopā ar Meshuggah, Strapping Young Lad) un nav brīnums, ka Carnival Is Forever skanējumā ir parādījies vairāk aukstas, mehāniski robotiskas skaņas, kura vairāk raksturīga divām augstāminētajām vienībām.

Sarežģīts albums, savādāks un dusmīgāks albums! Paklausamies:

www.decapitatedband.net
www.myspace.com/decapi...

Komentāri: