Mūziķi vēl veselību Ronnie James Dio

Ronijs Džeims Dio - nu ir apslimis, un viņam atklāts vēdera dobuma vēzis agrīnajā stadijā. Mūziķi steidz veikt labu vēlējumus, lai slavenais metālmūzikas dziedonis pēc iespējas ātrāk atveseļotos.

Ronija Džeimsa Dio cīņas līdzbiedrs, Heaven and Hell/ Black Sabbath'a Tomijs Iomme sacījis "ceru uz to, ka būsim atpakaļ ceļā nākamjā gadā. Veseļojies ātri!"

Bet Sigurds "Satyr" Wongraven no Satyricon blekmetāliskās vietnes ar Lielbritānijā izdodamā "Metal Hammer" žurnāla starpniecību kādā rakstā saka: "Esmu audzis kā pamatīgs Rainbow (slavena hard rokkomanda ar Ričiju Blekmūru priekšgalā - R.S.) fans un "Rising" ieraksts (tās grupas albums) bija lielisks priekš manis. Mēs esam daudz nelabas lietas dzirdējuši par Roniju. Bet Satyricon un es vēlu viņam visu to labāko, lai pārvarētu tagadni un lai viss kļūtu labāks nākotnē".

Vendija Dio, mūziķa laulātā draudzene un reizē arī menedžere, pavēstījusi: "Ronijam ir vēdera dobuma vēzis agrīnajā stadijā. Mēs esam uzsākuši nekāvējošu ārstēšanos Mayo Klīnikā. Tad, kad šis pūķis būs nokauts, Ronijs būs atpakaļ uz skatuves. Viņš tai pieder, dara to ko prot darīt vislabāk - sniegt koncertus faniem. Long live rock and roll, long live Ronnie James Dio. Liels paldies visiem laba vēlējumiem, tas patiešām ļauj pacelties viņa dvēselei augšup".

Tikai atgādināšanas pēc... Ronijs Džeims Dio (īstajā vārdā: Ronald James Padavona) - ir jau ar 67 gadiem aiz muguras. Dziedājis gandrīz visās galvenajās Lielbritānijas hard rock bandās: Black Sabbath, Dio, Heaven and Hell, Rainbow, kā viesis arī Deep Purple vairākās dziesmās. Ja kas, tad arīdzan Rīgā ar koncertu viesojies.

Vēl vairāk: http://en.wikipedia.or...
Diskogrāfija: http://en.wikipedia.or...

Komentāri:

  • pundurs (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Lai turās!

    Turēs ragus augšā priekš viņa!