NACHTMYSTIUM: ir jaunumi par albumu...

Banda tieši šajās dienās (7. aprīlī ar koncertu jaunatvērtajā "Nabaklab") ir Rīgā. Bet nupatās prezentē jaunumus par gaidāmo "Addicts: Black Meddle Pt. II" disku.

Gaidāmais lieldisks dienas gaismu ieraudzīs 8. jūnijā zem "Century Media Records" leibla zīmes. Disks ierakstīts "Volume Studios" ierakstu mājā Čikāgā ar producentu Senfordu Pārkeru.

"Addicts: Black Meddle Pt. II" dziesmas sekojošas...

01. Cry For Help
02. High on Hate
03. Nightfall
04. No Funeral
05. Then Fires
06. Addicts
07. The End Is Eternal
08. Blood Trance Fusion
09. Ruined Life Continuum
10. Every Last Drop

Komentē lietu grupas līderis Judd: "Mūsu mīlestība uz post-rock un industrial-metal tieši patreiz ir visizteiktākā. Mēs ceram caur ierakstiem parādīt: ka ekstrēmā mūzika var iekļūt arī iepriekš neizpētītās teritorijās."

Līdzās patreizējai tūrei (sk. mājas lapā - saite raksta izskaņā) komanda apstiprināta arī dalībai "Roadburn" festivālam, kas notiek jau no 15. līdz 18. aprīlim Tilburgā, Holandē.

NACHTMYSTIUM iepriekšējais albums "Assassins: Black Meddle Part I" palaidās klajā 2008. gada 10. un 23. jūnijā attiecīgi ASV un Eiropā. Diskā ar uz sitamajiem instrumentiem prezentējās arī Tonijs Loreano (ANGELCORPSE, NILE, DIMMU BORGIR), kā arī pieaicināti dalībnieki no PHARAOH un YAKUZA bandām.

Vietne: http://www.myspace.com...

Komentāri: