NAPALM DEATH: albums būs "Utilitarian"

... un tā iznākšana plānojas Eiropā 2012. gada 27. februārī, attiecīgi ASV dienu vēlāk. Patreiz notiek pēdējie pieslīpējumi šim studijas lieldarbam, kas jau būs vienības 14. studijnieks.

NAPALM DEATH vokālists Marks "Barney" Grīnvejs ( Mark "Barney" Greenway) par nosaukumu sakās sekojoši: "pēc dažām pārdomām mēs to nosaucām tieši tā. Lai izbēgtu no pārāk vispārīgiem nosaukumiem. Un šim vārdam ir visai lieli ierobežojumi attiecībā pret morāli. "Morāli" ir filozofiska kategorija, bet es ar filozofiju neaizraujos, un man ir problēmas ar morāles filozifisko skaidrojumu".

Vāka dizainu veidojis dāņu mākslinieks Frode Sjolthe (Frode Sylthe), kurš jau ne reizi sadarbojies ar NAPALM DEATH dizaina jomā.

Nesen apritē tika palaista komandas jauna dziesma "Legacy Was Yesterday", kas cd versijā bija kā pielikums pazīstamajam žurnālam "Decibel". Kopumā šis ir nākamais lieldarbs viņu 2009. gada albumam "Time Waits for No Slave". Ieraksti veikti vairākās pilsētās – sitamie instrumenti Keteringā (kur tika veikts arī gala māsterings), viss pārējais Foelē (Velsā).

Viņu saite: http://www.napalmdeath...

Komentāri: