Negaisi neizjauca somu "Sonisphere" festivālu

8. augustā Somijas pilsētā Pori notikās "Sonisphere" festivāls. Notikās... bet varēja arī kapitulēt Dabas Mātes bargajiem uzbraucieniem!.

Pori pilsētais tajā dienā ap plkst. 16:00 uzgāzās smags negaiss. Apmēram 30 metrus sekundē ātrs vējš jūtami sabojāja skatuves, gāza riņķī lielākas. mazākas organozatoru teltis un letes, kā arī apkārtējo žogu. Cieta ap 40 cilvēki, tostarp divi - jūtami nopietni un atrodas slimnīcā, kur tika nogādāti nekavējoties.

Bet bandas? Koncerts notikās - divu skatuvju vietā nu bija viena. Otrais steidžs bija cietis maksimāli, un organozatori to "aizvēra", t.i. neļāva rīkot koncertus. Rūpējoties par visu apkārtējo cilvēku drošību. "Sonisphere" festivālu sērijas organizators Stjuarts Golbreits paziņojumā sacījis: "Visas mūsu gaišākās domas saistās ar cietušajiem, un mēs ceram - ka atlabs un drīzumā būs veseli".

Dažais grupai šajā dabas savārītajā jezgā nepaveicās. MÖTLEY CRÜE savu koncertu bija spiesta atcelt, jo viņu aparatūra bija smagi cietusi. Iggy Pop ar saviem pavadošajiem mūziķiem uz galvenās skatuves nospēlēja setu no četrām dziesmām, kamēr līdzās turpat rosījās tehniskie darbinieki, turpinot novērst visus bojājumus un sausinot skandas (tumbas).

Eliss Kūpers ar grupu bija spiesti aizņemties bungas no SLAYER, lai savu koncertu nospēlētu tūdaļ pēc šīs slavenās thrash brigādes. Bet galvenajiem viesiem - IRON MAIDEN vienībai bija iespēja agrāk iecerētajā 45 minūšu koncertā nospēlēt uznācienu pilnu divu stundu garumā, un pat Pori varas iestādes (policija) ļāva slavenajiem mūziķiem pabeigt koncertu vēlāk nekā bija iepriekš ieplānots.

FInālā viss notikās, un viens no galvenajiem organizatoriem Stjuarts Golbreits turpināja sacīt: "mēs darām visu iespējamo, lai būtu pārliecināti - šovs turpinās. Un koncerts turpināsies līdz brīdim, kamēr tiek nodrošināts miers un drošība". Tā arī bija, un ap 40 000 fanu par to pārliecinājās, un koncerts slēdzās ar uguņošanu.

http://www.sonispheref...

.

Komentāri:

  • vells (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    jaa, dabas spēks, tas ir kautkas.