NILE un MELECHESH: "mums tūre varēja jau beigties..."

Visam ir laimīgas beigas! Kā zināms, abas zināmās trakmetāla komandas ir garajā Eiropas tūrē "Those Whom The Gods Detest Tour 2011", kuras ietvaros vienības 25. februārī gaidāmas arī Rīgas "Melnās Piektdienas" klubā. Bet viss varēja slēgties arī jūtami ātrāk...

Mūziķiem vienmēr ir jautra dzīve. Un tā nu reiz arī 31. janvārī Vācijā kaut kur pie Čehijas robežas – autobusam tūrējot nolūza ritenis. Un tamdēļ bija visai pamatotas bažas, kad nu it kā vajadzēja tā vakara koncertu atcelt, gan arī vēl kādus citus uznācienus...

Par šādiem gadījumiem runā NILE bundzinieks Džordžs Koliass (George Kollias): "Mēs patreiz esam Eiropas lieliskajā tūrē... un katrā vakarā mums ir nāviniecisks (killer) pūlis, mēs daudzus no jums tur esam satikuši un mums bija arī nāvinieciski brīži!

Pirms dažām dienām – mums jautri atgadījās, kas varēja arī ne tik jautri beigties... šosejas vidū no mūsu autobusa atsējās piekabes treileris ar visu aprīkojumu. Un mūsu busa šoferis šo dienu atcerēsies... Bet citā dienā mūsu autobusam ritenis noplīsa, un mums atkal varbūt būtu nācies šovu atcelt. Taču mēs visu izdarījām. Un, šķiet, nekas neapturēs tūri!". Cerams, mūziķi atbrauks arī līdz Rīgas "Melnajai Piektdienai", kur būs iespēja arī Rīgas trakmetālistiem šos satikt 25. februārī.

Tūre notiek NILE pagaidām pēdējā "Those Whom The Gods Detest"(2009) albuma atbalstam. Un- kā paši mūziķi jau agrāk sacījās esam: "disks ir ar visu mūsu trakāko mūziku".

Vispār viņi pastāsta par šiem gadījumiem paši – ir video.

NILE vietne: http://www.nile-cataco...

Komentāri: