No līķiem atbrīvojas, tos samaļot: DRY DECAY — "Acusma Inferna"

(Raksta Dethecrator) Jautri grotesku ierakstiņu izlaiduši un Metālmūzikas Gada Balvai pieteikuši arī mūsu puskrievvalodīgie žanrjaucēji DRY DECAY. Kas tad viņiem ir sanācis?

Minūtes divdesmit garais ierakstiņš pamanījies sevī satilpināt veselas 11 dziesmas gluži vai NASUM stilā. (Intereses pēc — garākā no tām ir «На убой», veselas trīs minūtes un 16 sekundes, bet īsākā — «Будет Знак», 0:37. Vidusmērā tātad no minūtes līdz divām. Nekas, pārspēt «You Suffer» tāpat neizdosies.) Dīvaini ir tas, ka DRY DECAY arī šādā mazlitrāžas hronometrāžā pamanās pierīkot dažai labai dziesmai glītu intro, lai pēc tam minūti vai pusotru maltu sulīgu graindiņu!

Liriskās tēmas (lai cik absurdi par tādām nebūtu runāt šādas graindveidīgas mūzikas kontekstā…) šoreiz ietver nevis pornogrāfiju, nevis līķu sadalīšanās stadijas, un arī ne visu to reizē, bet gan jautrus un dzīvelīgus vellturības paraugdemonstrējumus. «Обмануть Архангела», «Чернь людской массы» ,«Возродился кровью» un «Богопротивник» — tādas ir dziesmu tēmas, pie kam pēdējais no minētajiem gabaliem ir burvīgi neprognozējams «djent» gabals, ne primitīva maukšana pa štrumiem (bet skaidrs, ka netrūkst arī tādas epizodes). Atonāli džeza solo šeit mijas ar zvērīgākajiem rifiem, lēni atmosfēriskas pasāžas — ar vokāliem no Cūkmena. Tāds, lūk, lopisks sātangrainds!

Vērtējums: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ (8 galvaskausi)!

Balsošana par Metāla Gada Balvu: www.ejuz.lv/444

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=MRCG8CigBOk

Komentāri: